Rejestracja i logowanie
Forum
OGÓLNE - NEWSY, KOMENTARZE
Anonim
[WIDEO] Spotkanie Janusza Korwina-Mikke z mieszkańcami Kutna
Anonim
00:08, 23.04.2017

Oferta kredytowa, jak żadna inna oferta Potrzebujesz pożyczki? Jesteś odrzucony przez bank i chcesz mieć pożyczkę na wsparcie swoich potrzeb? Żaden problem. Niezależnie od twojej sytuacji finansowej. Oferuję Ci kredyty hipoteczne, kredyty komercyjne, pożyczki międzynarodowe, pożyczki osobiste i kredyty na wyłączność Kredyty edukacyjne. Oferuję pożyczki dostępne dla spółek osobowych, innych publicznych i prywatnych oraz wielu. Jestem dostępny, aby udzielić ci pożyczki, nieruchomości, finansowania i innych. Oferuję zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe. Skontaktuj się ze mną dzisiaj i skorzystaj z pierwszej klasy usług pożyczek finansowych: - Pożyczka finansowa - Pożyczka właściwa - Pożyczka inwestycyjna - Pożyczka auto - konsolidacja debetu - Kredyt na zakup - Pożyczka osobowa - Jesteś zatrzymany. Jeśli naprawdę potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną przez e-mail, aby uzyskać więcej informacji. email: finanscapital24@gmail.com

Moim zdaniem Korwin Mikke powinien trafić do psychiatryka razem z posłanką Sobecką , profesor Pawłowicz i Św, Antonim Smoleńskim emoji

Do ciekawy Można się nie zgadzać, należy dyskutować ale śmiać się i obrażać kogoś za jego poglądy to chamstwo i brak kultury Panie Ciekawy.

Z tym Rzymkowskim to jest temat dla prasy. Ludzie na rzęsach stają dla tych pociągów z Kutna do Chin. Jakoś to idzie, NIE MA W POLSCE większego terminala od Kutna i co? Ludzie mają pracę. Taki cios.

[quote=~Pociągi z Kutna do Chin.]Smutna wiadomość dla Kutna, nasz poseł działa na szkodę Kutna. Interpelację w sprawie złożył poseł ruchu Kukiz'15 Tomasz Rzymkowski. Parlamentarzysta twierdzi, że Zduńska Wola jest dobrym miejscem do terminala kontenerowego dla pociągów z Chin. Bezpośredniej konkurencji dla wielkiego kutnowskiego obiektu. - Ta propozycja sugeruje, że warto rozważyć lokalizację Zduńskiej Woli. Te możliwości logistyczne, techniczne i czysto ludzkie są duże, bo jest to dość duży ośrodek miejski położony niedaleko Łodzi - mówił w Radiu Łódź Nad Wartą poseł Rzymkowski.[/quote] To jest poseł z Kutna? A ja myślałem, że z Watykanu.

Smutna wiadomość dla Kutna, nasz poseł działa na szkodę Kutna. Interpelację w sprawie złożył poseł ruchu Kukiz'15 Tomasz Rzymkowski. Parlamentarzysta twierdzi, że Zduńska Wola jest dobrym miejscem do terminala kontenerowego dla pociągów z Chin. Bezpośredniej konkurencji dla wielkiego kutnowskiego obiektu. - Ta propozycja sugeruje, że warto rozważyć lokalizację Zduńskiej Woli. Te możliwości logistyczne, techniczne i czysto ludzkie są duże, bo jest to dość duży ośrodek miejski położony niedaleko Łodzi - mówił w Radiu Łódź Nad Wartą poseł Rzymkowski.

~Matt pisze: "Zastanawiające jest tylko jedno. Dlaczego pod tym artykułem mamy tyle jadu, opluwania i niewybrednych wyzwisk w stronę osoby publicznej, a podczas spotkania tylko jedna pani była na tyle odważna, aby głośno i publicznie wyartykułować swoje niezadowolenie jego postawą? Hmm..."
A co w tym jest zastanawiającego? Ta Pani chciała zabrać głos osobiście i tyle. Brawo dla niej. Nie wszyscy jednak lubią występować publicznie. JKM przed publicznością czuje się jak ryba w wodzie (rzekłbym, że publiczność to jego paliwo, wręcz nakręca go), ale nie wszyscy tak mają. Dlaczego więc internet nie może być dobrą formą do wyrażania własnej opinii? Czy za pośrednictwem tego medium nie wolno wypowiadać własnego zdania?

Zastanawiające jest tylko jedno. Dlaczego pod tym artykułem mamy tyle jadu, opluwania i niewybrednych wyzwisk w stronę osoby publicznej, a podczas spotkania tylko jedna pani była na tyle odważna, aby głośno i publicznie wyartykułować swoje niezadowolenie jego postawą? Hmm...

ten starzec nie ma nic ciekawego przekazać młodym ludziom.wykorzystuje ich żeby móc isnieć.jego poglądy są tak sprzeczne np mówi o karze śmierci,ale nie mówi,że bogaty mógł zabić każdego biednego za drobiazg i nie poniósł za to kary .uczyły się tylko dzieci bogatych a reszta na nich pracowała.teorie tego pana to anarchia i chaos.dziwię się tym młodym kobietom, że tak się dają poniżać i poklaskują teoriom ,które sprowadzają je do rozpłodu i niewolnictwa.ten człowiek ma ogromny kompleks wobec kobiet dlatego jego teorie są pełne nienawiści .jestem ciekawa,czy tak swoje dzieci też wychowuje zgodnie z głoszonymi teoriami,czy karze im stanąć w pierwszym szeregu.ci wszyscy młodzi ludzie powinni się cieszyć że są młodzi ,mogą się uczyć, podróżować.a to że życie wymaga wysiłku i nie jest proste -to wiadomo.ten starzec niech zrobi już rachunek sumienia ,bo jest coraz bliżej przejścia na drugą stronę,takie są prawa natury.

[quote=~Ziomek]Do hi hi hi Tylko głupi śmieje się bez powodu[/quote] Ale o co ci chodzi, przecież miał wystarczający powód - JKM emoji

Do hi hi hi Tylko głupi śmieje się bez powodu

KORWIN MIKKE TO IDIOTA.

~smerfet pisze: "Żal mi tych ludzi, ciemnogród. Chyba maja tylko potrzebę przynależenia do jakieś organizacji, a że mózgami nie grzeszą to idą do takiej partii jak Korwin. Może lepiej jakby przynależeli do jakieś fundacji i cos dobrego zrobili dla drugiego. Ciekawe co ich matki i baki (...)"
No właśnie, na ten przykład do onr albo pis... a co to baki, nie wiem... znaczy baki mam, ale nie posądzam ich o przekonania... Jak ktoś nie za PiS czy ONR to ma prawo tylko pracować na wolontariacie w jakiejś jedynej słusznej idei... Ledwo z komuny wyszliśmy a młodzież już pod przykrywka walki z lewactwem chce socjalizm zaprowadzić... pytanie, co robiło NSDAP? Skąd sie wywodziło? Kto rządził partia i jakie miał poglądy i program? Polecam lekturę książki "moja wolność". Podobieństwo z kaczyzmem poraża... Z Twojego słownictwa, toku myślenia i kierunku wypowiedzi wynika, że profesury nie masz w ćwierci tak mocnej jak posłanka Pawłowicz... a wysławiasz się jak rektor wyższej szkoły gotowania na gazie.... Oszczędź sobie wstydu a nam śmiechu i skończ z tym grafomaństwem.

~pi i sigma pisze: " Wiesz bo ten Mikke to uważa się za arystokratę a ci arystokraci to rozmarzali się w rodzinie wiesz kuzyn z kuzynką itp - Korwin jest dzieckiem chowu wtórnego emoji"
Dokładnie, jak minister zdrowia PiS... i jeszcze paru innych z rządzącej partii... No i Ci co sprzedali niesprzedawalne Polskie dobra Polakom niejakiemu ministrowi kultury, Panu vice premierowi Tabletowi. Różnica jest jedna... Korwin mówi mądrze, ale "większość" wyborców woli kiełbasę, a jeśli to kiełbasa wyborcza to ta smakuje im najbardziej...

~Sławek pisze: "Wysłuchałem i podziwiam JKM, za logikę i wiedzę. [...]"
Dla Ciebie "logika i wiedza", dla innych – szaleństwa zgrzybiałego tetryka.

Stary człowiek i może!

Wysłuchałem i podziwiam JKM, za logikę i wiedzę. Co do Pani, to troche mi jej szkoda, bo wbiła kobietom samoboja. Zreszta kolejny raz kobieta sie kompromituje. Pamietam tez wpis Pauliny Młynarskiej, jak chciała przyłożyć JKM, jak ona jest cudowna i ze czasami kobiety tak jak ona osiągają sukces w biznesie. Własnie CZASAMI. A juz mówienie, o JKM, ze wyrzuciły kobiet z polityki, to jakis absurd, skoro najlepszym politykiem dla niego jest Pani Margaret Thatcher. Brawo Panie Janusz za lekcje dla młodych. Prosba do Pana, ktory nakręcał materiał, zeby dał dalsza czesc, bo w niej widac tez mądrość (normalność) młodych ludzi zadających pytania. Pozdrawiam S.

~Ziomek pisze: "Pan Korwin Mikke to jedyny mądry i odważny człowiek w tym kraju i Europie."
He, he, dobre, dobre... Jeszcze kilka takich tekstów i możesz ruszać z własnym show emoji

Pan Korwin Mikke to jedyny mądry i odważny człowiek w tym kraju i Europie.

~acomitam pisze: "Brawo dla Pani.A dlaczego ten Niby Pan nie zakłada krawata. w tej muszce to wygląda jak................;..."
Wiesz bo ten Mikke to uważa się za arystokratę a ci arystokraci to rozmarzali się w rodzinie wiesz kuzyn z kuzynką itp - Korwin jest dzieckiem chowu wtórnego emoji

Brawo dla Pani.A dlaczego ten Niby Pan nie zakłada krawata. w tej muszce to wygląda jak................;...

Jedynie kobieta, która dość dobitnie pokazała kim jest ten stary cwaniak, zasługuje na szacunek. Cała reszta w konwulsyjnym śmiechu otarła się o banał.

emojiemojiemoji

~macko pisze: "Ten koleś tak naprawdę jest inteligentny i mądry. Wszystko uogólnia za bardzo tylko i mówi dosadnym językiem prosto z mostu, nie przejmując się krytyką- za to go szanuję. Ja z wieloma jego poglądami po przemyśleniu się zgadzam.. Co nie oznacza, ze chciałbym , aby był znaczącym politykiem, a co gorsza prezydentem. Na to się nie nadaje."
Ten cały Korwin być może jest Rosyjskim szpiegiem , wiadomo nie od dziś że tak jak za CCCP Związek Radziecki wspierał lub nawet finansował Europejską lewicę tak w obecnych czasach Rosja finansuje partie skrajnie prawicowe , te które dążą do "rozsadzenia UE " od środka... macko na pierwszy rzut oka widać że słuchasz radia maryja i czytasz gazetę typu " Wsieci " emoji

Ten koleś tak naprawdę jest inteligentny i mądry. Wszystko uogólnia za bardzo tylko i mówi dosadnym językiem prosto z mostu, nie przejmując się krytyką- za to go szanuję. Ja z wieloma jego poglądami po przemyśleniu się zgadzam.. Co nie oznacza, ze chciałbym , aby był znaczącym politykiem, a co gorsza prezydentem. Na to się nie nadaje.

Poziom komentarzy idealnie obrazuje stan Bolzgi haha

KORWIN MIKKE TO KRETYN ZWYKŁY.

Żal mi tych ludzi, ciemnogród. Chyba maja tylko potrzebę przynależenia do jakieś organizacji, a że mózgami nie grzeszą to idą do takiej partii jak Korwin. Może lepiej jakby przynależeli do jakieś fundacji i cos dobrego zrobili dla drugiego. Ciekawe co ich matki i baki co ich wychowywały powiedziały na to co o nich myślą. Brawo dla tej Pani! Debile do potęgi "n". Za ryj o do roboty niech się wezmną.

ci wszyscy młodzi w sumie panowie głównie są póki co funkcjonującymi gamoniami w równoległej rzeczywistości - jak dostaną jakieś lanie od życia to od razu zaczną inaczej miauczeć

KORWIN - PIE...DO...LNIJ SIĘ W ŁEB emoji- JAK PATRZĘ NA KORWINA TO STAJE SIĘ ZAGORZAŁYM PRZECIWNIKIEM ABORCJI , PONIEWAŻ WYSKROBANO NIE TYCH CO TRZEBA emoji

STARY IDIOTA WCIĄGNĄŁ ZA DŁUGĄ KRESKĘ KOKI LUB PRZEDAWKOWAŁ PROZAK !

Ten facet jest chory psychicznie !!! Jak można zapraszać taką szumowinę i zapraszać na to słabe widowisko młodych ludzi !!! Naprawdę chcielibyście żeby w Polsce nie było opieki społecznej , minimalnej płacy? Chcieli byście płatnej służby zdrowia i płatnej edukacji dla dzieci???

kto chce loda?

emojiemojiemojipenisememojiemojiemoji

jak mam walić konia?emoji

~wróg komuny pisze: "[quote=~DD]SKĄD ONI SIE TUTAJ WZIELI ? Z JAKIEJ PLANETY CI LUDZIE , TYLKO JEDNA KOBIETA MYSLĄCA"
He,he.Kobieta myśląca.Obserwuję niektóre wypowiedzi p.Korwina,od początku lat 90tych i musze przyznać ,że w wielu kwestiach,jego radykalne poglądy się sprawdziły.Oczywiście nie pasuje to wszelkiej maści lewakom.Facet jest mistrzem brydżowym,a ci co potrafią grac najwyżej w durnia,nie wzniosa sie na ten poziom myślenia. Szkoda,że nie mogłem być obecnym na tym spotkaniu.[/quote] Ja wiedziałem że Ty jesteś pier....do...lnięty ale n ie wiedziałem że aż tak mocno emoji

ale sie wysralem lolemojiemojiemojiemoji

ide srac k.urwa

Korwin, Kukiz, Kaczyński i s-ka? Co za różnica? Chcesz żyć w Polsce pełnej nienawiści do drugiego człowieka - głosuj!

He, he, janusz polityki...

~DD pisze: "SKĄD ONI SIE TUTAJ WZIELI ? Z JAKIEJ PLANETY CI LUDZIE , TYLKO JEDNA KOBIETA MYSLĄCA"
He,he.Kobieta myśląca.Obserwuję niektóre wypowiedzi p.Korwina,od początku lat 90tych i musze przyznać ,że w wielu kwestiach,jego radykalne poglądy się sprawdziły.Oczywiście nie pasuje to wszelkiej maści lewakom.Facet jest mistrzem brydżowym,a ci co potrafią grac najwyżej w durnia,nie wzniosa sie na ten poziom myślenia. Szkoda,że nie mogłem być obecnym na tym spotkaniu.

Stary cap! Wstyd mi za niego!!! Jak można było wysłać taką kanalie do europarlamentu???

~POLAK pisze: "BRAWO DLA PANI ! Reszta to ciemniaki których ten stary cwaniak zwalnia z obowiązku myślenia!"
Nie wiem co to była za kobieta, ale nieźle mu dała popalić emoji

Pytam....Kto tego .......zaprosił?????

o Kobietach masz rację.

Po co pokazywać takie nagranie , którego dokładnie nie można zrozumieć?

Czy na spotkaniu była mowa o predyspozycjach intelektualnych kobiet i mężczyzn.

"CIEPLI CHLOPCY" HEHE jeszcze "dzieci" no i sprane mózgi , dobrze ze niebylo ich więcej .

SKĄD ONI SIE TUTAJ WZIELI ? Z JAKIEJ PLANETY CI LUDZIE , TYLKO JEDNA KOBIETA MYSLĄCA

...głupszy niż schetyna !!!

BRAWO BRAWO BRAWO BRAWO DLA PANI , WIELKI SZACUN ,POZDRAWIAM

Buc obraża kobiety a ciepli chłopcy się cieszą!

Korwin już chyba nigdy nie dostanie się do żłoba, jest jak zdarta płyta, w kółko to samo ...

BRAWO DLA PANI ! Reszta to ciemniaki których ten stary cwaniak zwalnia z obowiązku myślenia!

Dobrze mu powiedziała. Mikke to cham i prostak spod budki z piwem.

dodaj odpowiedź