Rejestracja i logowanie
Forum
OGÓLNE - O STRONIE...
Anonim
Mapa Kutna
Anonim
16:15, 09.12.2005

Czemu ulica rolnicza kończy się w połowie swojej drogi? Tą ulicą można dojechać do Raciborowa a na waszej mapie jest to ślepy zaułek. Zróbcie coś z tym i gdzie się podział dział Foto?

POPRAWIĆ NATYCHMIAST TEN BŁĄD W MAPIE BO ROBICIE OBORĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŻEBY PO ROKU CZASU NIE POPRAWIĆ BŁĘDU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja odnośnie błędu ortograficznego - też go zauważyłam. Niech ktoś coś z tym zrobi!!!!!!!!Przecież to wstyd, żeby nie znać dokładnych nazw ulic własnego miasta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

poszukaj w kioskach, czasem od wielkiego dzwonu takie cos jak mapa miasta się pojawia....

Witam. A czy można gdzieś w Kutnie kupić papierową wersję mapy?

Ta mapa jest stara jak świat.Brak jest obwodnicy. AAAAA ulica szymanowskiego kończy się przy szpitalnej a na mapie jest dalej do petrochemii.O zgrozo....

To że jest błąd to jeszcze nic. Ale dlaczego brakuje obwodnicy z Płocka do Łodzi? emoji emoji emoji

ehh mapa jest i owszem ale pierwsze co zobaczylam to..bład ortograficzny w nazwie ulice Ludwika Zamenhofa:/ ZAMENHOFA a nie Zamenchoffa!!

W pelni popieram.Widzialem nawet na forum posty jak dojechac i znalezc niektore miejsca w Kutnie a szczegolnie sobotnia Giełde Staroci ktora jest juz znana nawet poza woj. łodzkim

Czemu na stronie nie ma mapy kutna ? Moim zdaniem powinna ona byc

dodaj odpowiedź