Rejestracja i logowanie
Forum
OGÓLNE - O STRONIE...
Anonim
Problemy
Anonim
19:51, 23.03.2006

Ależ o problemach pisałem na forum, tygodnie mijają i... nic zauważalnego się nie dzieje. Nie zauważyliscie np. zmniejszenia się ilości wypowiedzi na forum? To też wymowne.

SKutnowianinie - poprawki są sukcesywnie nanoszone, tak samo jak cały czas rozwijamy nowe działy. emojio prostu pracy jest dużo, i zdecydowana większość to poprawki w kodzie które nie 'rzucają się w oczy', jednak poprawiają wygodę i funkcjonalność. Masz jakiekolwiek sugestie to pisz, najlepiej na adres redakcja@kutno.net.pl lub jeszcze lepiej na: wastowski@kutno.net.pl Wszystkie uwagi trafiają na listę i są w zależności od ważności wdrażane na portalu. Jedne prędzej inne wolniej.

Zgłaszaliśmy wiele problemów z "nowym" forum. Niestety bez echa ze strony KCI. Tacy jesteście zadowoleni z siebie, cz też nie odzywacie się i nic nie zmieniacie z poczucia wstydu?

Jak teraz na nowym dodaje się nowe tematy? - bo jakoś nie widać nigdzie żadnego przycisku, który by do tego służył.

Jak teraz na nowym dodaje się nowe tematy - bo jakoś nie widać nigdzie żadnego przycisku, który by do tego służył.

ja mam taki problem pomoze ktos?chodzi mi o to jak zrobic w bocie zeby pokazywalo nikci jak wpisze nr ip np!ip i cos tam dalej?z gory dzieki:]

Myslalam ze to forum jest po to zeby zglaszac swoje problemy ;/

napisz do redakcji emoji

Mam problemy z zalogowaniem sie na forum, chociaż wpisuję poprawne hasło. Czy ktoś zna przyczynę? Nie chcę zakładać nowego konta =(

dodaj odpowiedź