Rejestracja i logowanie
Forum
OGÓLNE - O STRONIE...
Anonim
Dział zatrudnię-praca to nie forum!!!
Anonim
16:26, 07.12.2009

No tak, masz rację i jeszcze znajomości i dochodzenie do celu po trupach... Mnie to osobiście wkurza, dlatego napisałam to co napisałam. Ale pomyśl dlaczego ludzie krytykują i narzekają... To ludzie którzy chcą się wybić własnymi siłami a na każdym kroku są blokowani przez znajomych, znajomych itd. Ci którzy stracili złudzenia co do jakiejkolwiek uczciwości pracodawców.

Bezczelni to są ludzie, którzy potrafia tylko narzekać i krytykować, a każdy szuka pracy jak chce, nawet zamieszczając pytania w dziale zatrudnię-praca!!!! Jeśli nie można w inny sposób się czegokolwiek dowiedzieć to kazdy sposób jest dobry, a poza tym w dzisiejszych czasach bezczelność to podstawa, jeszcze tego nie zauwazyłas dragonrose??? A tak na marginesie nie chcesz nie czytaj- proste nie??

Ostatnio widzę, że w dziale ogłoszeń zatrudnię-praca zaczęły pojawiać się prywatne zapytania. Ludzie, to nie forum!!! Tam szuka się propozycji pracy a nie pyta o to gdzie można składać CV. Ja też jestem ciekawa gdzie szukać wiadomości o zatrudnieniu w firmie Kellogg. Też szukam pracy, bo mimo ukończonych studiów wyższych i stażu nie mogę się o nią doprosić (dosłownie). Ale moim zdaniem umieszczenie takiego ogłoszenia w tym dziale i jeszcze prośba o przesyłanie informacji na prywatny adres to, łagodnie mówiąc, duża przesada, żeby nie powiedzieć bezczelność.

dodaj odpowiedź