Rejestracja i logowanie
Forum
SPORT - PIŁKA NOŻNA
Anonim
KAHLPN - FORUM TURNIEJOWE
Anonim
22:38, 11.12.2005

Od niedawna zacząłem chodzić na mecze II ligi i była frajda. Niestety od jakiegoś czasu to są mecze siłowe.Drużyny młode i fajne jak Prosto nie mają szans , bo są za chudzi w pojedynakach barowych.Chópcy pkazywali fajną sportową walkę, ale sędziowie niestety zaczęli dopuszczać do takich fajter,że szkoda gadać.To nie jest już normalna piłka nożna tylko siłowa a tak beznadziejni sędziowiue nie powinno być.Dajecie takie plamy delikatnie rzecz mówiąc że aż szkoda gadać.Jeden sędzia ma problem ze wzrokiem, drugi gwiżdże nie wiadomona co a trzeci chyba coś dostał od Libero, bo jak oni grali to zrobił by wszystko żeby nic nie widzieć na polu karnym tej drużyny. Ten mecz to nie wygarło Libero tylko sędiowie tak sobie ustalili. Zresztą tak jest prawie ze wszystkimi meczami. Gwiżdż kiedy chcą i jak im się chce. Wasz występ sędziowie to naprawdę "mistrzostwo" tek LIGI!!!!!Tak napradwę to nie kibicuję żadnej drużynie żeby było jasne!!!!!

To jest żenujące, żeby sędziowie tak rostzrygali mecze.Niech wygra Libero ale sprawiedliwie, a nie przez poplecznictwo sędziow. To co pokazali sędziowie na tym mreczu to naprawdę przechodi ludzkie pojęcie. Dwa razy była ręka na polu karnym Libero, ale przecież sędzia tego nie musiał zauważyć.Dziwnym zbiegiem okoliczności jajkoś zauważył u rywali choć naprawdę trzeba było mieć oko.Sędziowie ustawiają mecze i sami decydują kto wchodzi do pierwszej ligi, a z drugiej zrobili same zapasy.Pozwalają na bydlęcą grę i faule.To jest karygodne. MOSiR powinien zatrudnić sędziów z innych miast , bo u nas takie dziadostwo że się w głowie nie mieści. A może z wami powinni zrobić porządek sami piłkarze.

jak tak bedziecie sedziowac to was rozszarpie krolak wez sie za drukarzy bo robisz sie dziadostwo jak slezak

Sami swoi gorą. W niedzielę hala nalezy do nich emoji

gdzie sa zdjecia wszystkich druzyn i terminarz rozgrywek

nie przyjde nara

Zapraszamy wszystkich pilkarzy-amatorow do dyskusji na forum poswięconym II edycji Kutnowskiej Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej

dodaj odpowiedź