Rejestracja i logowanie
Forum
ZDROWIE I URODA - FITNESS
sds1
POLE DANCE W KUTNIE?
sds1
23:19, 16.06.2013

POLE DANCE W KUTNIE JUŻ OD GRUDNIA 2015 w STREET DANCE STUDIO (otwarcie 1 grudnia). Lokalizacja : Plac Wolności 1 - wejście przy żabce SZCZEGÓŁOWE informacje oraz zapisy od 6 listopada pod numerem telefonu 723-319-518

Pewnie wątek nieco wymarł, a Autor nie oczekuje już odpowiedzi. ...Ale byłabym bardzo zainteresowana. emoji Uprasza się o zajęcia pole dance w Kutnie.

Dziewczyny,miałybyście ochotę spróbować swoich sił w unikalnym tańcu jakim jest Pole Dance? Przy pomocy ćwiczeń wzmacnia i kształtuje sylwetkę w sposób, który nigdy nie jest nudny. Poprawi Twoją sylwetkę, a przy okazji nauczysz się wykonywać efektowne figury i układy. Nie poczujesz się jak na zajęciach fitness .Pole dance to nie tylko korzyści dla ciała. To prosta droga to bycia szczupłą i nowe doświadczenie dla kobiety. Jest świetną okazją do budowania swojej pewności siebie i poznania nowych przyjaciółek. Ja bardzo bym chciała niestety najbliższa szkoła jest w Łodzi...może jakby było dużo chętnych ktoś skusiłby się otworzyć taką szkołę. W końcu nasze miasto się cały czas rozwijaemoji Jest ktoś chętny?

dodaj odpowiedź