Rejestracja i logowanie
Forum
ZDROWIE I URODA - URODA
Anonim
Jaki fryzjer teraz w Kutnie najlepszy?
Anonim
21:06, 21.04.2014

Polecm salom p.Marty la visage na Zdrojowej. Kosmetyki, sprzęt i profesjonalna obsługa połączona z efektem końcowym na bardzo wysokim poziomie. Z czystym sumieniem moge polecić ten salon.

Salon fryzjerski effekt jest dobry pracują na dobrych kosmetykach

Polecam zakład przy ulicy Grunwaldzkiej 1 u Pani Ilony.

A ja polecam Oaze Piekna. Nie mam czego sie doczepic. Korzystam z uslug od dawien dawna i jestem zadowolona.

mogę powiedzieć którego omijać szerokim łukiem OAZA PIĘKNA to przykład braku profesjonalizmu, generalnie tną jak popadnie i do tego wszystkiego są mega niemiłe

zdecydowanie nie polecam Oazy Piękna na Barlickiego. Porażka na całej linii brak profesjonalnych kosmetyków nie wspominając o ogólnie panującym brudzie. Panie robią łaskę że w ogóle tam siedzą nie wspominając o tym że muszą kogoś obsłużyć. mało profesjonalny zakład cena za to proporcionalna do jakości usług.

dziękuje wszystkim za odpowiedzi

Keratynowe prostowanie włosa - salon fryzjerski kosmyk 781 195 629

Hmm, nie znalazłam jeszcze u nas w mieście takiego, który byłby jakimś ideałem, ale od lat chodzę do p. Edyty Gajek. Ona przyjmuje u siebie w domu na Dybowie. Mam spory kawałek do niej, ale tak naprawdę tylko jej mogę zaufać. Po prostu jest bezpiecznym fryzjerem. Cenię u niej to, że robi fryzurę zawsze taką, jak pokazuję na zdjęciu. Może nie identyczną, ale naprawdę bardzo podobną. Raz cieniowałam u niej włosy, innym razem obcinałam się. Polecam

Powiem tak, w Kutnie nie ma perfekcyjnego fryzjera. Ja boję się ryzykować, bo tak naprawdę czasem najładniejszy salon, z wieloma rekomendacjami może się okazać porażką. Zawsze uważałam, że nie ważne jest wnętrze, popularność, ale talent fryzjera. A czasem w małym zakładzie z średnim wnętrzem może się kryć talent.

Szubka to porażka. Efekt jak od "zwykłego" fryzjera albo nawet gorszy. Nie potrafi dobierać fryzury do twarzy/osoby. W efekcie wszystkie fryzury są takie same na różnych głowach. Czasami zdarza się, że fryzura pasuje do twarzy i jest sukces.

Polecam młodego fryzjera ADAMA SZUBKE na Kościuszki na rogu z Barlickiego

Witam, proszę o polecenie dobrego i w miarę przystępnego cenowo fryzjera, który podetnie włosy. A i czy któryś z fryzjerów zajmuje się kreatynowym prostowaniem włosów??

Bardzo proszę o szczere opinie. Chodzi mi o takiego, który dokładnie zrobi taką fryzurę, jak na zdjęciu bez niemiłych niespodzianek. Kogoś, kto zna się na rzeczy. Chodzi mi o ścinanie. Pomoże ktoś? Kto jest teraz najlepszy jeśli chodzi o salony fryzjerskie w Kutnie? Chodzi mi o fryzjera, który ścina głównie młode dziewczyny.

dodaj odpowiedź