Rejestracja i logowanie
Forum
ZDROWIE I URODA - URODA
Anonim
Co sądzicie o salonie fryzjerskim "Ewa" ?
Anonim
21:04, 02.05.2012

Jeśli dobrze rozumiem, chodzi o tego Pana, co to ma teraz salon na Skłodowskiej. Byłam u niego w zeszłym roku na zwykłym podcięciu końcówek, nie dość, że czekałam godzinę bo miał poślizg, do tego włosy miałam źle obcięte (na głowie antenka 2,5 cm <wtf>emoji i jakby tego było mało, wypuścił mnie z praktycznie wilgotną głową ( a to już była późna jesień). Gdyby to była tylko moja opinia to ok, ale rozmawiałam później z koleżankami, z kobietkami w pracy i sporo osób ma do niego zastrzeżenia.

Nie wiem czy jesteś już po ślubie czy jeszcze nie. Ale jeśli nie to polecam Pana Piotra. Czesał mnie do mojego ślubu i mimo iż moje włosy są cienkie i niezbyt długie wyczarował z nich naprawdę piękną fryzurę. Tylko zdaje mi się że przenieśli swój salon z Podrzecznej, ale nie wiem dokąd. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

polecam ten salon,facet zna się na fryzjerstwie,pozdro

Moja siostra nie wspomina wizyty za dobrze tam.

Wybieram się tam by uczesali mnie na wesele i nie wiem czego się spodziewać i powiedcie mi czy muszę się określić co "chcę na głowie" czy oddać się fryzjerowi bo z tego co wiem czesz tam, nie jaki P.Piotr Nowak więc proszę o pomoc z góry dziękuję emoji

dodaj odpowiedź