Rejestracja i logowanie
Forum
ZDROWIE I URODA - ZDROWIE
Anonim
Poród rodzinny w kutnowskim szpitalu.
Anonim
16:10, 05.07.2012

Zdecydowanie Łęczyca.Ja jestem już po i z czystym sumieniem mogę polecić ten szpital.

Może owszem w Kutnie nie jest za pięknie jeśli chodzi o sale porodową ale jak boli i masz rodzić to nie zwracasz uwagi na sale zwłaszcza jak masz zamknięte oczy( żeby naczynka w oczach nie popękały)i póżniej nie wygladać jak wampiremoji. A co do Łęczycy ma jeden minus nie masz tam stałej opieki pediatry jesli chodzi o dziecko juz po porodzie a w Kutnie jest i przychodzi codziennie po porodzie podczas pobytu w szpitalu.I na salach płatnych mąż lub ktoś z rodziny jest z Toba cały czas i może nocować.Poza tym spokuj bo nie słychać płaczu innych dzieci które byłyby z Tobą na sali niepłatnej.

Kobiety nie panikujcie. Rodziłam w Kutnie, opieke miałam bardzo dobrą. Zapewniam Was, że żadna podczas porodu nie będzie patrzeć jakiego koloru sa płytki na podłodze i czy szpital był remontowany 2 lata temu czy 20 lat temu. W Kutnie jest w porządku. Wystarczy mówić jakie ma się oczekiwania, a wszyscy będa pomocni. Zarówno położne na porodówce jak i panie na noworodkach.

Też slyszalam wiele dobrego na temat szpitala w łeczycy. I chyba z tych wszystkich szpitali jest najlepszy. Mam jeszcze troche czasu. Termin dopiero na poczatek pazdziernika ale informacje zaczelam juz zbierac. chce sobie i dziecku zapewnic jak najlepsza opieke emoji

Ja szykuję się do porodu w Łęczycy.Wiem tyle co widziałam i słyszałam,więcej będę mogła powiedzieć już po porodzie.Pordówka bardzo ładna,wyremontowany oddział bo byliśmy oglądać i na rozmowie.Położna nam wszystko wytłumaczyła i pokazała wszystkie sale.Sale takie jak w Kutnie płatne-tam są bezpłatne,tylko mąż nie może nocować.Plus taki,że mąż może być przy porodzie lub inna osoba towarzysząca bo sale do porodu są oddzielne,więc nie ma opcji,że męża przy porodzie nie będzie i że zostanie wyproszony.Znieczulenia zewnątrzoponowego do porodu naturalnego też nie ma ale mają gaz rozweselającyemojiMożesz sobie wejść na strone szpitala,są tam fotki oddziału i porodówki.Ja też się bałam Kutna i po pobycie w szpitalu w trakcie c,stwierdzam,że moje obawy były słuszne...ale może to i dobrze,bo wiem,że tu rodzić na pewno nie będę-chociaż się przymierzałam.P.S.Kiedy Mańka termin masz?

A wiecie coś na temat szpitala w łeczycy? boje sie troche tego kutna

W tym szpitalu nie ma znieczulenia zewnątrzoponowego ani żadnego innego(poród naturalny).Mąż może być przy porodzie(o ile nie będzie w tym czasie innego porodu,jeśli 2 kobiety zaczną rodzić w tym samym czasie,wtedy nie ma takiej opcji i na pewno zostanie wyproszony).Poród rodzinny jest bezpłatny.Porodówka-bez komentarza...od 30 lat nic się nie zmieniło,zresztą tak jak oddział OCP.Na noworodkach jest ładniej,jednak za lepszą sale musisz zapłacić(i ile będą wolne sale).

Witam Ja rodziłam w marcu tego roku w Kutnie i mąż był ze mną przy porodzie i nic za to nie płaciliśmy.Wrażenia odnośnie porodu mam bardzo dobre. Pomimo bólu odbyło się wszystko szybko,sprawnie i naturalnie. Życzę szybkiego i w miarę bezbolesnego rozwiązania.

Witam. Niedługo będę rodzić i wybrałam szpital w Kutnie ze względu na ginekologa który zajmował się mną podczas ciąży. Wraz z mężem chcemy aby był to poród rodzinny. Widzielismy tylko sale a o formalnościach nie rozmawialiśmy. Chciałam się dowiedzieć ile się placi za taki poród, jakie macie wrażenia po rodzeniu w Kutnie i czy znieczulenie zewnątrzoponowe jest dostępne w szpitalu?

dodaj odpowiedź