Rejestracja i logowanie
Forum
ZDROWIE I URODA - ZDROWIE
Anonim
DENTYSTA_ PAWŁOWSKA
Anonim
12:00, 11.07.2012

Nie mam wyrobionej własnej opinii o dr Jeszke, bo nie korzystałam z jej usług, ale niestety nie słyszałam pochlebnych opinii. U dr Pawłowskiej wyrywałam 4 zęby, między innymi 8, która w połowie była wciąż pod dziąsłem, połowa na wierzchu, z racji tego że zabieg wiązał się z szyciem dziąsła zapłaciłam ok. 250zł. Za normalny ząb płaciłam ok. 70zł. Ceny nie muszą być aktualne, bo było to jakiś czas temu. Aczkolwiek polecam doktor, bo mimo, że nie były to wybitnie przyjemne doświadczenia to Pani dr robiła wszystko, aby nie stały się jeszcze gorsze. Potwierdzam opinie osoby o nicku "bez ósemek". Co do rtg, ja akurat miałam rtg całej szczęki (było to wszystko pod aparat orto) bynajmniej na takim zdjęciu sprawdza się czy ząb nie jest np. splątany korzeniem z sąsiednim, w tym przypadku z 7 i nie pamiętam czy aby na zdjęciu pojedynczego zęba jednak nie widać zęba sąsiadującego, wtedy pewnie by to wystarczyło, ale skoro chodzi o dwa zęby nie wiem czy nawet nie będzie ekonomicznej zrobić całej szczęki. Nie jestem stomatologiem, mogę się mylić więc polecam w tej kwestii kontakt u źródła. Gabinet Stomatologiczny Pawłowska Anna Mochnackiego 8, 99-300 Kutno tel. 243552533

Witam mam do usunięcia dwie górne ósemki,których w połowie już nie ma i szcerze mówiąc nie wiem gdzie sie udać.Wiedziałam tylko o dr.Jeszke która się tym zajmuje,ale mi odradzano.Gdzie przyjmuje Pani Pawłowska,chodzi mi o dokładniejesze wskazówki gdyż nie jestem z Kutna.Jaka cena za usunięcie?Czy wystarczą tylko zdjęcia obu ósemek czy trzeba zrobić całej szczęki bo o takim czymś też słyszałam.Z góry dziękuje za odpowiedź.

A jaka cena za usunięcie ósemki? Czy zdjecie RTG robię na własny koszt?

Zajmuje się usuwaniem ósemek, jak masz RTG zęba wyrywanie trwa chwilę. Pani dr ma dobre znieczulenia, nie "szarpie się" z zębem, nie odgniata twarzy, super, bo mówi co robi. Polecam, usunęłam już dwie ósemki.

Czy a Pani doktor zajmuje się może usówaniem ósemek?

Pani dr.przyjmuje i mieszka Mochnackiego

Gdzie jeszcze oprócz Chodkiewicza przyjmuję doktor Pawłowska, orientuję się ktoś?

dodaj odpowiedź