Rejestracja i logowanie

Pijany policjant sprawcą kolizji. Uderzył w...

Wydarzenia 24-09-2020 Autor: bnp
7
Pijany policjant sprawcą kolizji. Uderzył w...

Utrata prawa jazdy i wydalenie ze służby czekają funkcjonariusza policji, który wsiadł za kółko pod wpływem alkoholu. 47-letni mundurowy z gostynińskiej komendy spowodował kolizję, uderzając w znak drogowy. 

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór na ul. Bierzewickiej w Gostyninie. Jak relacjonuje oficer prasowy tamtejszej komendy, Żaneta Kołodziejska, 47-latek uderzył w znak, po czym zjechał z pasa ruchu i zaparkował auto. 

Po przybyciu na miejsce drogówki, mężczyznę poddano badaniu alkomatem. Okazało się, że w wydychanym powietrzu miał ponad 1,5 promila alkoholu. 

47-letni policjant był po służbie. Wszczęto wobec niego postępowanie administracyjne. Prawdopodobnie będzie musiał pożegnać się z pracą w komendzie. 

 

komentarze (7)
Dodaj komentarz

Haha śmieje sie z was chlopak wypracował sobie około 3400zł emerytury i tyle dostanie,pójdzie sobie gdzieś dorobić ze 2000zł i bedzie mial 5400zł

Natychmiast wydalić i zabrać emeryturkę

Nie wydalić, a zwolnić dyscyplinarnie w wyniku postepowania administracyjnego lub karnego co jest podstawa to pozbawienia nabytych praw emerytalnych. Zabrać to można walizkę na wczasy.

Powinni go wy**** a jak sprawa ucichnie to go przeniosa gdzie indziej ale każdemu może się zdarzyć

I tak mu nic nie zrobią ma immunitet

Dobrze, że pod dywan nie zamietli. Brawo Gostynin. Podejrzewam, że w Kutnie nikt by nawet nie usłyszał o takim zdarzeniu.

No bo w Kutmie nie ma ul.Bierzwickiej.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także