Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Duża inwestycja w gminie Kutno. Rodzice na pewno się ucieszą

Wydarzenia 25-09-2020 Autor: toza, Gmina Kutno Foto: Gmina Kutno
8

Urząd Gminy Kutno informuje, że trwają prace budowlane dotyczące rozbudowy i przebudowy części budynku Szkoły Podstawowej w Gołębiewku Nowym z przeznaczeniem na potrzeby Klubu dziecięcego.

Będzie to pierwszy klub dziecięcy w Gminie Kutno prowadzony przez samorząd. Klub żłobkowy przewiduje docelowo 23 miejsca dla dzieci w wieku od roku do trzech lat.

- Planowany termin zakończenia prac budowlanych to 31 październik br. Gmina Kutno pozyskał dofinansowanie na powyższe zadanie z Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Maluch+, w kwocie 759.000,00 zł - informuje Gmina Kutno.

Planowany termin rozpoczęcia działalności klubu dziecięcego to 1 marca 2021r.

komentarze (8)
Dodaj komentarz

Zadowoleni rodzice... Rodzice w obecnych czasach są zadowoleni gdy: otrzymują socjale, mogą siedzieć z bombelkiem na zwolnieniu dostając 80% wynagrodzenia jak i po 1200 zł co 2 tygodnie w ramach zasiłku opiekuńczego. Reszta im zbędna, a najlepiej to co było przeznaczone na remont powinni im dać w gotóweczce do rączki. Wtedy by na pewno byli zadowoleni emoji

zrób sobie dzieci i zobaczysz jak szybko staniesz się "PiS-owską patologią" to jest pomoc dla ludzi którzy w Polsce za to że decydowali się na dzieci skazywani byli na życie w ubustwie a ty ulegasz propagandzie .

Oj pasożytku. Dzieci to ja już mam odchowane, bez niczyjej pomocy. Mnie nikt nie pytał czy mam za co dziecku kupić ubrania, nikt mnie nie pytał czy co roku mam za co kupić dzieciom podręczniki, nikt mnie nie pytał czy mam za co nakarmić dziecko. Przez dziesiątki lat ludzie pracowali, wychowywali, finansowali siebie i swoją rodzinę i KAŻDY dawał radę. No ale to właśnie pokazuje jak społeczeństwo robi się zacofane - po co pracować? Władza da. Tylko do wszystko jest do czasu. Socjal jest z podatków, bez pracy nie ma podatków, bez podatków nie ma socjalu emoji prędzej czy później kurek zostanie zakręcony, nie będzie pomocy socjalnej, dzieci zostaną. Lecz to nie problem - zaniedbane, wygłodzone i zabierane dzieci to dla patoli żaden problem. Problemem będzie że socjal zniknie, a wszystkie ceny i podatki zostaną. Fajnie, prawda? Lepiej odkładaj pasożycie te pieniążki aby później móc chociaż kilka miesięcy jeszcze egzystować na bezrobociu.

Ale ci żal **** sciska że ktoś może mieć lepiej

Te dwie pzujace to kto , dworki Kaczyńskiego

A jaśnie pańską kiedy wyremontują?

dokładnie! Poza tym przydało by się lotnisko, port morski, KFC i salon Ferrari...

Aniu to wszystko jest musisz tylkp wyjechać z Polski np. do Italii droga wolna

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także