Reklama

Reklama

Jeden Kasprowicz, a tyle możliwości [ZDJĘCIA]

Opublikowano: śr, 27 kwi 2022 08:39
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Edukacja 23 kwietnia II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Kutnie otworzyło swoje drzwi dla ósmoklasistów. Licznie przybyli goście nie tylko zapoznali się z ofertą szkoły, ale także przekonali się, że Kasprowicz jest szkołą z pasją.

Reklama

Na odwiedzających czekało wiele atrakcji. Wśród nich m.in. warsztaty biologiczne, gry logiczne i informatyczne, quizy językowe, historyczne i geograficzne. Dużym zainteresowaniem cieszyła się symulacja rozprawy sądowej. Doświadczenia chemiczne i pokazy fizyczne również przyciągnęły wielu odwiedzających. Całość zwieńczył koncert grupy muzycznej.

W szkole pojawili się również członkowie grupy rekonstrukcyjnej 37. Pułku Piechoty. Uczniowie mogli zobaczyć na żywo używany przez dwudziestowieczne jednostki wojskowe sprzęt i wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie z „żołnierzami" ubranymi w mundury wojskowe z XX wieku.

Ósmoklasiści, których w niedalekiej przyszłości czeka niełatwy wybór dalszej drogi z uśmiechem opuszczali gościnne mury Kasprowicza. A tych, którzy nie mogli odwiedzić szkoły w sobotę, Kasprowicz zaprasza na „otwarte piątki". Od 13 maja będzie można ponownie spotkać się z uczniami liceum w godzinach 14.00-15.30. Na uwagę zasługują także kasprowiczowskie media społecznościowe, gdzie można znaleźć zarówno ofertę, jak i relacje z życia szkoły.

Info: II LO im. J. Kasprowicza w Kutnie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy