Reklama

Reklama

Mikołajkowe prezenty dla Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Tęcza” w Kutnie [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Edukacja W tym roku szkolnym społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie ponownie podjęła się szczytnego zadania – przedświątecznej, mikołajkowej zbiórki rzeczy potrzebnych dla wychowanków Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Tęcza” oraz Placówki „Różany Zakątek” w Kutnie.

Reklama

Po raz kolejny udało się okazać wielkie serce! Akcja charytatywna koordynowana była pod kierunkiem opiekunów Samorządu Uczniowskiego, Szkolnego Koła Wolontariatu i trwała w naszej szkole ponad dwa tygodnie. 

W piątek 9 grudnia zgromadzone prezenty trafiły na ręce pani dyrektor Doroty Ćwirko - Godyckiej i wychowanków placówki. Nie da się ukryć, że na miejscu poczuliśmy już klimat zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia. Jak zawsze, wszyscy bardzo miło i ciepło zostali powitani, był  również czas na wspólne złożenie sobie życzeń. To był wyjątkowy dzień! 

- Cieszymy się, że właśnie dzięki takim akcjom charytatywnym możemy pomagać innym, najbardziej przecież potrzebującym w tym czasie. Wiemy, że dla mieszkańców tej placówki oprócz troski, ciepła potrzebna jest także pomoc rzeczowa. Udało się i tym razem! Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom działającym przy Szkolnym Kole Wolontariatu, którzy poświęcili swój czas i przyjmowali wszystkie podarunki. Dziękujemy także pozostałym uczniom zaangażowanym w tę akcję, rodzicom, a także pracownikom naszej szkoły, którzy chętnie i dobrowolnie włączyli się pomoc rzeczową, która sprawiła wszystkim wiele radości. Jesteśmy przekonani, że jest to najwspanialsza forma podziękowania dla nas wszystkich. 

Info: Opiekunowie SKW

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy