Reklama

Reklama

Seminarium eTwinningu z udziałem uczniów Szkoły Podstawowej w Gołębiewku [ZDJĘCIA]

Opublikowano: czw, 16 wrz 2021 10:20
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Edukacja W ramach programu eTwinning w dniach 7-9 września wicedyrektor Szkoły Podstawowej im. Wł. St. Reymonta w Gołębiewku, Teofil Trybura uczestniczył w międzynarodowym seminarium eTwinning „To learn through eTw in pandemic conditions for teachers from elementary and lower secondary education of schools in rural areas”, w Tiranie, (Albania).

Reklama

eTwinning to społeczność szkolna, gromadząca szkoły i przedszkola z całej Europy (i nie tylko) współpracująca za pomocą mediów elektronicznych. eTwinning to również doskonalenie zawodowe nauczycieli – mówi nauczyciel.

Uczniowie i nauczyciele wykorzystują Internet we współpracy ponad granicami – współdziałają, wymieniają się informacjami i materiałami do nauki. eTwinning poszerza zakres pedagogicznych możliwości oferowanych uczniom i nauczycielom, motywuje do nauki i otwarcia na Europę – dodaje Teofil Trybura.

Celem seminarium, w którym wzięło ok. 70 nauczycieli (w tym 5 z Polski) z 15 krajów, było przybliżenie nauczycielom programu eTwinning i rozwijanie zdolności do korzystania z niego jako platformy współpracy. 

Dzięki udziałowi w seminarium mogłem znaleźć partnera ze szkoły w Austrii   i mogliśmy zarejestrować nowy projekt eTwinning „My story is your story” – mówi Teofil Trybura - zamierzamy go realizować wspólnie w naszych szkołach w Wiedniu i Gołębiewku  w bieżącym roku szkolnym.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)