Reklama

Reklama

Tytuł Naukowej Szkoły Ignacego dla SP nr 6 w Kutnie [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Edukacja Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej- Curie w Kutnie otrzymała dyplom laureata i tytuł Naukowej Szkoły Ignacego w V edycji organizowanego przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki programu edukacyjnego Być jak Ignacy „Nauka to przyszłość” za rok szkolny 2020/21.

Reklama

 Konkurs składał się z połączonych wspólną fabułą czterech niezależnych etapów, które dotyczyły rodzajów i źródeł energii oraz energii odnawialnej, ekologii i zmian klimatu,  transportu i miast przyszłości oraz technologii cyfrowych, Internetu i programowania. W konkursie, wśród ponad 2900 szkół, uczestniczyło Świetlicowe Koło Naukowe „Jak Skłodowska” pod opieką Wiesława Zwarycza i Agaty Andrych.

Udział w konkursie wiązał się z prowadzeniem zajęć pozalekcyjnych w oparciu o przekazane przez organizatora materiały dydaktyczne (scenariusze i prezentacje multimedialne), działaniami promującymi Koło w społeczności lokalnej, współpracą z podmiotami działającymi na rzecz nauki i oświaty oraz współpracą z rodzicami uczniów, prezentowaniem efektów działania Koła i jego wpływu na społeczność szkolną, realizowaniem punktowanych działań i zadań konkursowych – które były publikowane na Platformie „Być jak Ignacy”, oraz tworzeniem po każdym etapie projektów i  wysyłaniem prac konkursowych w formie multimedialnej. Koło „Jak Skłodowska” dziękuje wszystkim osobom, które wspierały jego działalność, a szczególnie rodzicom i nauczycielom.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy