Reklama

Alastor w Kutnie - koncert charytatywny dla Pawła Darula

Opublikowano:
Autor:

Alastor w Kutnie - koncert charytatywny dla Pawła Darula - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura i Edukacja Zapraszamy na charytatywny koncert znanej kutnowskiej publiczności grupy ALASTOR, która tym razem wystąpi w Moto Pub Garage. Zespół zagra dla kutnianina Pawła Darula, który w wyniku ciężkiego pobicia w Niemczech, w 2012 r., doznał ciężkiego urazu mózgu.

W chwili obecnej pan Paweł potrzebuje intensywnej rehabilitacji, która jest droga, na którą nie stać jego rodzinę:

Bardzo trudno było sprowadzić Pawła do Polski, ponieważ żaden szpital specjalistyczny nie chciał podjąć się dalszego leczenia i rehabilitacji. Cud sprawił, że Paweł dostał się do jedynego w Polsce ośrodka dla śpiochów fundacji światło w Toruniu i przebywał tam przez 3 miesiące, po czym zabrałam męża do domu. Było to konieczne ze względów finansowych, gdyż opłata za pobyt męża wynosiła 1600 zł miesięcznie, a dodatkowo dojazdy do męża też kosztowały - wyjaśnia pani Katarzyna Darul, żona pana Pawła.

Cała historia Pawła została opisana przez jego żonę, Katarzynę Darul, na stronie zbiórki - https://pomagam.pl/qnuww9nh. Również zachęcamy do wsparcia jego rehabilitacji.

Podczas koncertu, który odbędzie się 17 marca o godz. 20:00 w kutnowskim Moto Pub Garage Alastor zagra przekrojowy materiał z niemal całej twórczości zespołu, a także nowe, tworzone właśnie numery.

Bilety w cenie 20 zł będą do nabycia bezpośrednio przed koncertem, w klubie. Dochód z koncertu zostanie w całości przekazany na rzecz Pawła.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE