Reklama

Reklama

"Andrzej Zaucha SongBook". Kutnowska biblioteka zaprasza na koncert

Opublikowano: pon, 9 maj 2022 09:49
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i Edukacja Biblioteka w Kutnie zaprasza na koncert poświęcony twórczości Andrzeja Zauchy. Wystąpią: Janusz Szrom (śpiew) i Dariusz Janus (fortepian) ze znanym i nieznanym repertuarem legendarnego polskiego wokalisty

Reklama

13.05.2022 | godz. 18.00 | czytelnia

Janusz Szrom to jeden z najbardziej cenionych wokalistów jazzowych w Polsce, kompozytor i aranżer, dyrektor artystyczny Międzynarodowych Chodzieskich Warsztatów Jazzowych. Jest  autorem projektu muzycznego „Straszni Panowie Trzej”  oraz „Pogadaj ze mną”, które otrzymały status Złotej Płyty. Autor "Andrzej Zaucha SongBook", 3-tomowej monografii legendarnego wokalisty w formie zapisu nutowego, zawierającej dorobek artystyczny Zauchy. Autorowi udało się zebrać i opracować ok. 240 piosenek artysty - premierowych tytułów, w większości mało znanych lub całkiem zapomnianych.

Dariusz Janus - kompozytor, aranżer, pianista, keyboardzista. Wykładowca w Katedrze Kompozycji i Aranżacji w Instytucie Jazzu na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. W swym dorobku ma wiele nagrań płytowych, w tym cztery płyty autorskie. Współpracował m.in. z R.  Eubanksem, F. Gambale, H. Bullockiem. Znany z koncertów w Polsce i za granicą.

Wejściówki do odebrania w Dziale Audiowizualnym od 4 maja. 

Info: MiPBP w Kutnie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy