Reklama

Reklama

Anna Hamela gościła w kutnowskiej bibliotece [ZDJĘCIA]

Opublikowano: pon, 14 mar 2022 11:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i Edukacja W piątkowy wieczór, w ramach projektu Kobiety w bibliotece, odbyło się spotkanie z trenerką rozwoju osobistego Anną Hamelą- na co dzień wokalistką, malarką, autorką tekstów i muzyki. Laureatka programu "Szansa NaSukces", którą wygrała piosenką "Ta sama chwila", z udziałem zespołu Bajm, wystąpiła również w programie "Must be the music. Tylko muzyka". Występowała dla takich gwiazd, jak Garou, czy Demis Roussos.

Reklama

Anna Hamela jest postacią wszechstronną i barwną o unikalnej energii i

nietuzinkowym podejściu zarówno do sztuki, jak i jej odbiorców. Od osiemnastu lat ćwiczy również Rytuały Tybetańskie, z których prowadzi zajęcia on-line. Własnymi siłami, z pomocą najbliższych nagrywa swoje teledyski, a w projektach graficznych okładek albumów muzycznych (wydała 3 płyty) chętnie wykorzystuje motywy z obrazów, które ostatnio maluje. Jej obraz Marshal trafił obecnie na wystawę w Dubaju. Uwielbia spontaniczną interakcję z innymi ludźmi- o czym mogli się przekonać widzowie w kutnowskiej bibliotece. Jej występy to nie tylko muzyka, ale też dialog i duża dawka humoru.

Jej ciepły głos ma moc przenoszenia słuchaczy w świat osnuty mgłą romantyzmu i tajemniczości. Kompozycje artystki działają niczym plaster na duszę - trafiają prosto do serca, napełniając je spokojem i optymizmem. Jej piosenki cenią osoby wrażliwe na różnego rodzaju sztukę, pomagają otworzyć się na piękno życia i wydobyć sens z każdej chwili “zwykłego” dnia. Warto tu nadmienić, że „Hamela” w sanskrycie oznacza „radość”! Tą radością artystka pragnie zarazić jak najwięcej ludzi, stąd pomysł tzw. telefonu z pieśnią na ustach – dzwoni do ludzi, rozmawia z nimi, podnosi na duchu i śpiewa przez telefon wybrane utwory. Jak sama o sobie mówi: jest piewczynią Miłości, Światła i Radości, a swoje przesłanie pokoju śpiewa niezwykłym  głosem po polsku, francusku i hiszpańsku, a teraz również w swoim własnym języku.

W piątkowy wieczór dostarczyła słuchaczom wiele wzruszeń, wprowadzając w świat, w którym liczy się emocjonalny kontakt ze sztuką i pozytywne wartości, tak bardzo dzisiaj potrzebne.

Artystce towarzyszył również Tomasz Kierzkowski znany z blogu 7 kroków za horyzont.

Po spotkaniu, uczestnicy licznie zgromadzili się przy stoliku z płytami uzyskując pamiątkowe dedykacje i robiąc sobie wspólne zdjęcia. Bibliotekę opuszczali wszyscy w doskonałym nastroju, pełni radości i optymizmu.

Info: MiPBP w Kutnie

 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)