Reklama

Reklama

Co czeka nas w sierpniu w kutnowskiej bibliotece? Sprawdź zapowiedź wydarzeń

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i Edukacja Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kutnie zaprasza mieszkańców na piknik rodzinny i koncert z potańcówką. Poniżej przedstawiamy szczegóły imprez.

Reklama

Piknik rodzinny z biblioteką

7. sierpnia Biblioteka w Kutnie zaprasza wszystkich młodszych i tych trochę starszych na teren za budynkiem książnicy. W godz. 10.00 - 15.00 zaplanowano takie atrakcje, jak: bańki mydlane i zamykanie w MEGA bańce, warsztaty robienia bransoletek, quiz z nagrodami, gry i konkursy sportowe, wata cukrowa i popcorn, bajkowe malowanie na folii. Dodatkowo, w godzinach od 12:00 do 13:00 - animacje taneczne na trampolinach prowadzone przez instruktora Studia Tańca Alibi. Zapraszamy!

Buenos Aires, Paris, New York - koncert z potańcówką

12 sierpnia, godz. 18:00. Biblioteka w Kutnie zaprasza Państwa na wyjątkowy koncert wirtuoza akordeonu i bandoneonu diatonicznego Wiesława Prządki z towarzyszeniem doskonałego pianisty Piotra Matuszczyka. Podczas pełnego emocji koncertu odwiedzimy najważniejsze stolice kulturalne świata Buenos Aires, Paris i New York. W zależności od miasta, z którego wywodzi się grana muzyka, Wiesław Prządka dobiera do każdego z utworów odpowiedni instrument: bandoneon, akordeon z francuskim brzmieniem musette lub akordeon jazzowy. Specjalne dobrany repertuar zawiera największe przeboje Edith Piaf i Jo Dussina, najpiękniejsze walce Paryża oraz muzykę filmową Francisa Lai. Nie zabraknie również popularnych argentyńskich tang legendarnego Astora Piazzolli, a całości dopełnią kompozycje Richarda Galliano oraz największe hity Georga Gershwina.

Wystarczy wymienić kilka tytułów : Pod niebem Paryża, Padam, padam.., Love story, Emmanuelle, Oblivion, Vuelvo al Sur, Milonga del Angel, Libertango, The Man I Love, Summertaime, I Got Rhythm, Oh Lady Be Good aby przekonać melomanów, że zapowiada się niezapomniana uczta muzyczna.

Bezpłatne wejściówki do odebrania w bibliotece od 1.08

Miejsce: teren za kutnowską biblioteką, ul. Wojska Polskiego 5

Info: MiPBP w Kutnie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy