Reklama

Reklama

Cyfrowe Kutno: poznaj historię naszego miasta i powiatu

Opublikowano: 16 kwietnia 2020 10:43
Autor: bnp/MiPBP w Kutnie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

kultura-i-edukacja Czas spędzony w domu może być znakomitą okazją do wzbogacenia swojej wiedzy o historii i kulturze Kutna oraz powiatu kutnowskiego - Biblioteka poleca sprawdzenie platformy Cyfrowe Kutno, w której znajdziecie tysiące zdjęć, plakatów i innych materiałów historycznych.

Reklama

Założeniem projektu jest stworzenie swobodnego dostępu poprzez Internet do cyfrowych kopii najcenniejszych materiałów z naszej historii. Cyfrowe Kutno ma formułę otwartą. Ma służyć regionalistom, studentom, uczniom oraz wszystkim zainteresowanym historią i kulturą Kutna i powiatu.

Wszystkie materiały znajdziecie tutaj - http://dlibra.bibliokutno.pl/dlibra

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (4)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 7 miesięcy temu | ocena +2 / -2

  aaaa

  A gdzie trupiarnia ?

 • 7 miesięcy temu | ocena +2 / -2

  Jacek

  Żeby tak jeszcze fotki się otwierały.

 • 7 miesięcy temu | ocena +2 / -2

  sdf

  Stary szpital.

 • 7 miesięcy temu | ocena +9 / -9

  Nick

  Świetny pomysł