Reklama

Reklama

Czy sukces jest dla każdego? Kutnowska biblioteka zaprasza na spotkanie

Opublikowano: wt, 31 maj 2022 08:55
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i Edukacja Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kutnie zaprasza na spotkanie z cyklu Biblioteka dla biznesu: „Czy sukces jest dla każdego?”. Weźmie w nim udział znany trener rozwoju osobistego Miłosz Brzeziński.

Reklama

O pracy, motywacji i nieuniknionych zmianach. Spotkanie motywacyjno-integracyjne dla przedstawicieli biznesu w Kutnie i regionie z udziałem znanego trenera rozwoju osobistego, konsultanta biznesowego i wykładowcy Miłosza Brzezińskiego.

Miłosz Brzeziński -  ekspert w zakresie motywacji, interpretacji zjawisk psychologicznych, współpracujący z firmami i klientami indywidualnymi na całym świecie, pomagający wydobyć z nich potencjał biznesowy i nie tylko. Jest członkiem rady ekspertów ośrodka analitycznego ThinkTank, mentorem AIP Business Link, i certyfikowanym coachem należącym do International Coach Community. Znany autor takich książek jak: Głaskologia; Życiologia; Wy wszyscy moi ja; Biznes czy sztuka budowania relacji; Jak pies z kotem (współautorka: Katarzyna Miller); Pracować i nie zwariować; Biznes, czyli kupa ludzi.

Spotkanie odbędzie się 10 czerwca o godz. 11:00. Zapisy telefonicznie - 24 355 10 12 wew. 117.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy