Reklama

Reklama

Do widzenia szkoło! Uroczyste zakończenie roku szkolnego w jednej z kutnowskich podstawówek [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i Edukacja Właśnie dzisiaj zakończył się kolejny – nietypowy przez pandemię – rok szkolny. Uczniowie witają wakacje we wszystkich szkołach w Kutnie i regionie, nie wszędzie jednak w tak uroczysty sposób jak w warunkach przed pandemicznych. Jak wyglądało zakończenie roku w Szkole Podstawowej nr 1?

Reklama

25 czerwca 2021r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie odbyło się zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych klas I-VIII.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego to zawsze wzruszające chwile pożegnań, podziękowań a także gratulacji. Tak było i tym razem w murach szkoły. W klasach I-III dyrektor szkoły Jarosław Koszański, wicedyrektor Violetta Wojciechowska wraz  z wychowawcami podziękowali najmłodszym uczniom za ogromne zaangażowanie  i współpracę w tym niełatwym dla wszystkich roku szkolnym. Natomiast pożegnanie pozostałych klas z wychowawcami odbyło się w salach lekcyjnych.

Szczególne słowa dyrektora szkoły skierowane były do ósmoklasistów. Jeszcze raz pogratulował on uczniom, którzy zostali wyróżnieni za wysokie wyniki w nauce. Życzył wszystkim dalszych sukcesów na kolejnych etapach edukacyjnych, rozwijania  zainteresowań, pasji a także spełniania swoich marzeń. Ale przede wszystkim zdrowych i bezpiecznych wakacji!

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE