Reklama

Reklama

Dożynkowe konkursy starostwa powiatowego

Opublikowano: 6 sierpnia 2020 06:52
Autor: toza

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

kultura-i-edukacja Zbliża się okres dożynek. Z tej okazji Starostwo Powiatowe w Kutnie organizuje dwa konkursy. Jeden z nich dotyczy wieńców dożynkowych, drugi przyśpiewek.

Reklama

Ruszyły konkursy na „Najpiękniejszy wieniec dożynkowy powiatu kutnowskiego” i „Najpiękniejszą przyśpiewkę dożynkową powiatu kutnowskiego” zorganizowane przez starostwo.

Fotografie WIEŃCÓW należy przesyłać do 14 września 2020 roku (poniedziałek) do godziny 15:00, na adres mailowy [email protected], w tytule wpisując KONKURS „NAJPIĘKNIEJSZY WIENIEC DOŻYNKOWY POWIATU KUTNOWSKIEGO”.

Tekst PRZYŚPIEWKI i nagranie wideo z jej wykonania (nie przekraczający 3 minut) należy przesyłać do 14 września 2020 roku (poniedziałek) do godziny 15:00, na adres mailowy [email protected], w tytule wpisując KONKURS „NAJPIĘKNIEJSZA PRZYŚPIEWKA DOŻYNKOWA POWIATU KUTNOWSKIEGO”.

Wszystkie szczegóły konkursów znajdują się m.in. na stronie starostwa – TUTAJ i TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.