Reklama

Reklama

Koncert Wielkanocny Stabat Mater w CTMiT. Bilety już w sprzedaży

Opublikowano: śr, 30 mar 2022 15:19
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i Edukacja Muzycznie/Klasycznie/Magicznie po raz drugi w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca! Tym razem artyści Teatru Wielkiego w Łodzi przedstawią sekwencję Stabat Mater w kompozycji Pergolesiego.

Reklama

Koncert Wielkanocny Stabat Mater

Data

13.04.2022 r. (środa), godz. 18:00

Miejsce

Centrum Teatru, Muzyki i Tańca

Cena

Bilet 35 zł (dostępne ONLINE oraz w kasie KDK)

 

Wykonawcy:

Joanna Śmiałkowska – mezzosopran, jest absolwentką Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy na wydziale Wokalno – Aktorskim w klasie prof. Katarzyny Nowak – Stańczyk. Swoje umiejętności doskonali podczas różnych warsztatów artystycznych, lekcji m.in. uczestniczyła w kursach wokalnych Marka Rzepki, Olgi Pasiecznik, Dariusza Grabowskiego i Agnieszki Rehlis. W 2016 r. została laureatką pierwszej nagrody w XI Międzynarodowym Konkursie Arii z Oper o Duchu Gór (Rubezahl) w Jeleniej Górze.

Sylwia Nowicka – sopran. Absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Łodzi, w klasie śpiewu solowego. Uczestniczyła w kursach mistrzowskich włoskiego bel canta prowadzonych m.in. przez Teresę Żylis- Garę i Fiorenzę Cosotto. Od 1998 r. była solistką Teatru Muzycznego w Łodzi, kreującą pierwszoplanowe role operetkowe. Następnie była solistką Teatru Muzycznego w Lublinie oraz aktorką Teatru Dramatycznego im. W. Bogusławskiego w Kaliszu. Oklaskiwana w rolach: Daisy z Balu w Savoyu P. Abrahama, Rosalinda z Zemsty nietoperza J. Straussa, Losu z Greka Zorby J. Steina, Hudl ze Skrzypka na dachu J. Bocka.

Marcin Werner – kompozytor, dyrygent, pianista. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunkach: Fortepian i Kompozycja, a także student tejże uczelni na kierunku Dyrygentura. W swoim dorobku kompozytorskim posiada ponad 50 kompozycji orkiestrowych, kameralnych i solowych. Jest również autorem ponad 300 aranżacji, w tym około 200 na duże składy orkiestrowe. Jako pianista występował w formie solisty i kameralisty, dając ponad 200 koncertów w całej Polsce. Laureat m.in. I nagrody w Konkursie Umiejętności Słuchowych mYear 2014, I nagrody na Uczelnianym Konkursie Wykonawstwa Miniatury Fortepianowej (2014), III nagrody na XV Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego, nagrody publiczności i wykonawców na XI Konkursie Kompozytorskim Uczniowskiego Forum Muzyki.

Bilety już dostępne!

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy