Reklama

Reklama

„Kryształowa Królowa Śniegu” rozbawi najmłodszych. KDK zaprasza na spektakl

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: KDK

„Kryształowa Królowa Śniegu” rozbawi najmłodszych. KDK zaprasza na spektakl - Zdjęcie główne

„Kryształowa Królowa Śniegu” rozbawi najmłodszych. KDK zaprasza na spektakl | foto KDK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i Edukacja Kutnowski Dom Kultury wraz z Centrum Teatru, Muzyki i Tańca zapraszają na muzyczny spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru PRYM ART. Jak zapewniają, „Kryształowa Królowa Śniegu” może poszczycić się bogatymi efektami multimedialnymi, a także piękną scenografią i kostiumami.

Reklama

Spektakl zaplanowano na 12 grudnia (niedziela) o godz. 11:00 w kutnowskim CTMiT. Bilety w cenie 10zł dostępne w kasie KDK lub ONLINE.

Muzyczna bajka na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena to opowieść o chłopcu, którego serce zostało zamienione w sopel lodu. Kryształowa Królowa Śniegu i jej sługa Garbus w sprytny sposób wciągną do gry dobra i zła Kaja. Jego siostra Gerda, aby ratować brata będzie musiała zmierzyć się z trudnymi zadaniami, które przygotował dla niej Garbus. Na drodze Gerdy stanie dziwaczna Dżemdżamdżuła oraz tajemnicza Syrena, ale czy Gerda poradzi sobie z zadaniami i uda jej się pokonać podstępną grę Królowej Śniegu?

- Muzyczny spektakl zostanie wzbogacony efektami multimedialnymi, rozbudowaną przestrzenną scenografią oraz pięknymi kostiumami. Zaskakujące dialogi wprowadzą widza w świat baśni, a autorskie piosenki porwą publiczność do wspólnego śpiewania. Sporo interaktywnych momentów spowoduje, że mali widzowie staną się częścią tej historii – czytamy w zapowiedzi wydarzenia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE