Reklama

Reklama

Kutnowski Konkurs Kolęd i Pastorałek 2021 – ruszyły zgłoszenia

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: fot. KDK

Kutnowski Konkurs Kolęd i Pastorałek 2021 – ruszyły zgłoszenia  - Zdjęcie główne

Kutnowski Konkurs Kolęd i Pastorałek 2021 – ruszyły zgłoszenia | foto fot. KDK

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura i Edukacja W ramach XV Kutnowskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek przeprowadzony zostanie konkurs online, którego finał odbędzie się 18 grudnia o godz. 18:00 na kanale YouTube Kutnowskiego Domu Kultury.

Reklama

Uczestnicy – soliści mogą zgłaszać się w 4 kategoriach wiekowych (decyduje rok urodzenia) i zgłaszają w formie nagrania video jedną kolędę lub pastorałkę w języku polskim.

  • A: 3 – 6 lat
  • B: 7-9 lat
  • C: 10-12 lat
  • D: 13-14 lat
 

Link do nagrania konkursowego należy załączyć do zgłoszenia elektronicznego i przesłać do dnia 12 grudnia 2021 do godz. 16:00. Elektroniczny formularz karty zgłoszenia dostępny jest pod adresem: http://konkurs.kdk.net.pl/KONKURS/index.php

Zapytania dotyczące festiwalu należy kierować na adres e-mail: konkursy@kdk.net.pl

Po przesłuchaniu nadesłanych prezentacji, Jury wyłoni Laureatów, którym zostaną przyznane nagrody główne, wyróżnienia i nagrody specjalne. Finaliści zostaną zaprezentowani w mediach społecznościowych, na stronach www oraz dostaną zaproszenia do udziału w innych festiwalach i konkursach piosenki organizowanych na terenie miasta Kutna.

Wydarzenie organizowane jest wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i przeznaczone jest dla dzieci z powiatu kutnowskiego. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy za udział na adres e-mail podany w zgłoszeniu. Nagrody rzeczowe i dyplomy dla Laureatów nie będą wysyłane pocztą, będą do odbioru wyłącznie w budynku Kutnowskiego Domu Kultury. Organizator poinformuje uczestników o warunkach odbioru nagrody za pomocą poczty e-mail.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE