Reklama

Reklama

„Podążając ku przeznaczeniu”: wieczór autorski Elżbiety Wasińskiej w KDK [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i Edukacja 13 grudnia w sali tarasowej KDK miało miejsce wyjątkowe spotkanie promujące najnowszą książkę Elżbiety Wasińskiej – „Podążając ku przeznaczeniu".

Reklama

Spotkanie okraszone zostało programem słowno-muzycznym w wykonaniu uczniów II LO im. Jana Kasprowicza w Kutnie pod kierownictwem Barbary Rostek-Nowackiej. „Podążając ku przeznaczeniu" jest drugą książką autorstwa Elżbiety Wasińskiej. W 2016 roku autorka wydała „Niecierpliwość duszy", tomik zawierający poezję i kilka krótkich opowiadań.

Przygotowując właśnie wydaną powieść autorka wyrusza w nieznaną podróż... podróż ku przeszłości. Pokazując niewielki ułamek z życia swoich rodziców sięga do historii, która się wydarzyła w 1948 roku. Inspiracją do napisania książki stały się między innymi listy, które po śmierci rodziców trafiły w jej ręce. Listy pisane do jej mamy przepełniała wielka miłość... Miłość, która towarzyszyła jej rodzicom przez całe wspólnie spędzone życie.

- „Podążając ku przeznaczeniu" to prawdziwa historia moich Rodziców, opisująca zaledwie 79 dni, historia opowiadana ustami Mamy, o wielkiej, jedynej i odwzajemnionej miłości do człowieka, który spędził z nią całe swoje życie – mówi autorka powieści.

Książka została wydana przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół II LO im. Jana Kasprowicza w Kutnie, przy współfinansowaniu ze środków Miasta Kutno.

Info: II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Kutnie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE