Reklama

Reklama

Royal Lviv Ballet – Jezioro Łabędzie w Kutnowskim Domu Kultury [ODWOŁANE]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: KDK

Royal Lviv Ballet – Jezioro Łabędzie w Kutnowskim Domu Kultury [ODWOŁANE] - Zdjęcie główne

Royal Lviv Ballet – Jezioro Łabędzie w Kutnowskim Domu Kultury | foto KDK

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura i Edukacja "Jezioro łabędzie" to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. Już niedługo będzie można je podziwiać na deskach Kutnowskiego Domu Kultury.

Reklama

Z przyczyn niezależnych od Organizatorów (komplikacje z przekroczeniem granicy przez artystów) planowany na jutro (czwartek, 8.12) spektakl baletowy "Jezioro Łabędzie" Royal Lviv Ballet NIE ODBĘDZIE SIĘ. -  Morningstar Music Agency.

W imieniu Kutnowskiego Domu Kultury przepraszamy za utrudnienia i od razu przechodzimy do zwrotów biletów. Dzwonimy już do osób, które kupiły bilety online, posiadaczy biletów tradycyjnych prosimy o zgłoszenie do Kasy KDK w godzinach pracy.

Ponadczasowa historia miłosna o księżniczce zaklętej w łabędzia opowiada nam o prawdach uniwersalnych: o ludzkich namiętnościach, o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu, ale przede wszystkim o potędze miłości. Bajkowa opowieść połączona z genialną muzyką jednego z najwybitniejszych kompozytorów – Piotra Czajkowskiego, wprowadzą każdego widza w piękny, magiczny świat baletu klasycznego.

Podczas polskiego tournèe w listopadzie i grudniu 2022 r. "Jezioro łabędzie" Piotra Czajkowskiego zaprezentuje Royal Lviv Ballet – zespół złożony z najlepszych solistów, zdobywający sceny baletowe całego świata i prestiżowe, międzynarodowe nagrody. Zachwycające ręcznie szyte kostiumy, malowane przez Narodowych Artystów dekoracje, choreografia, piękna scenografia, a przede wszystkim perfekcja w wykonaniu sprawiają, każdy spektakl Royal Lviv Ballet jest niezapomnianym przeżyciem dla odbiorcy. Zespół złożony z najwybitniejszych artystów kontynuujących tradycje słynnej szkoły baletowej czaruje publiczność wielu krajów Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej.

"Jezioro łabędzie" w Kutnowskim Domu Kultury już w najbliższy czwartek, 8 grudnia o godz. 18:00. 

Bilety w cenie 130 zł do kupienia w kasie KDK lub ONLINE.

Info: KDK

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy