Reklama

Reklama

Rozdanie świadectw, gratulacje i zasłużony odpoczynek. Koniec roku szkolnego we Wroczynach [ZDJĘCIA]

Opublikowano: 28 czerwca 2021 08:42
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i Edukacja Zakończenie roku szkolnego to początek długo wyczekiwanych przez uczniów wakacji. W piątek zaczęli je uczniowie Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Walk nad Bzurą we Wroczynach. Nie obyło się bez gratulacji, podziękowań i życzeń bezpiecznych wakacji.

Reklama

Nadszedł ten długo wyczekiwany czas radości i wolności. Czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy – wakacje! 25 czerwca 2021 r. etapami o  godzinie  9.00 dla klas 1-3 i o 9.45 dla klas 4-7 rozpoczęło się zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej  we Wroczynach. 

Przestrzegając wszystkich obowiązujących obostrzeń uczniowie spotkali się z panią Dyrektor i wychowawcami. Otrzymali świadectwa, listy gratulacyjne, podziękowania dla rodziców, dyplomy i nagrody książkowe. Po wręczeniu świadectw wychowawcy klas podziękowali uczniom  za całoroczny trud i wysiłek, a w szczególności za zaangażowanie i ciężką pracę zdalną w trudnych warunkach.

Pani Dyrektor życzyła uczniom udanych oraz bezpiecznych wakacji i szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu, najlepiej w tradycyjnej formie. Po spotkaniu z wychowawcami klas uczniowie rozeszli się do domów na zasłużony odpoczynek.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE