Reklama

Rusza nabór do drugiego działania w ramach projektu "Rozwój samorzecznictwa w Regionie Kutnowskim" 30.03.2021 spotkanie informacyjne dla rodziców.

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Rusza nabór do drugiego działania  w ramach projektu  "Rozwój samorzecznictwa w Regionie Kutnowskim" 30.03.2021 spotkanie informacyjne dla rodziców. - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i Edukacja

 

Rusza nabór do drugiego działania w ramach projektu "Rozwój samorzecznictwa w Regionie Kutnowskim"

Klub Świadomej Młodzieży Kutno

Zapraszamy młodzież w spektrum autyzmu w wieku 12-18 lat (lub do ukończenia obowiązku szkolnego)  do uczestnictwa w Klubie Świadomej Młodzieży.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Zapisy do projektu trwają do 15 kwietnia 2021.

Czas trwania projektu  to okres maj 2021 - październik 2022.

W dniu 30 marca 2021 o godzinie 17.00 w siedzibie fundacji na ul. Staszica 7 odbędzie się spotkanie dla rodziców młodzieży z ASD zainteresowanych udziałem w projekcie. Obowiązują zapisy.

Zainteresowanych udziałem w projekcie prosimy o kontakt z psychologiem Fundacji p. Sylwią Frydrysiak-Saczuk pod numerem telefonu 786-042-069

Ze względu na zmieniającą się sytuację pandemiczną, spotkanie może odbyć się zdalnie.

Członkami Klubu będzie głównie młodzież w spektrum autyzmu, która podejmie działania na rzecz budowania świadomości dotyczącej potrzeb, trudności osób w spektrum. Nadrzędną ideą funkcjonowania Klubu będzie poszanowanie wolności i różnorodności. W Klubie ma zaistnieć przyjazna przestrzeń do rozwoju dla wszystkich osób w spektrum autyzmu. Klub będzie otwarty dla wszystkich, którzy pragną wcielać w życie ideę samostanowienia.

Więcej o projekcie na stronie:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE