Sukcesy tancerzy Studia Tańca Alibi na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Piotrkowie Kujawskim

Kultura i Edukacja W minioną sobotę 13 maja odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego w Piotrkowie Kujawskim. Nie mogło tam zabraknąć tancerzy Studia Tańca Alibi, którzy po raz czwarty w tym sezonie tanecznym godnie reprezentowali nasze miasto Kutno oraz Kutnowski Dom Kultury.

Podopieczni Magdaleny Mikos nie zawiedli naszych oczekiwań i uplasowali się w ścisłej czołówce swoich kategorii. Nasz najstarszy zespół Alibi wywalczył sobie III miejsce w kategorii wiekowej

12-15 lat i po raz kolejny w tym roku stanął na podium dostarczając swoim rodzicom i fanom wielu wspaniałych chwil. W młodszej kategorii wiekowej do 11 lat zespół Fair Play zdobył IV miejsce. Jednak w tym dniu radość była jeszcze większa gdyż nasi soliści również zostali docenieni przez jurry. Wśród solistów w kat. do lat 11 Sandra Gałaj dostała się do ścisłego finału i w rezultacie zajęła V miejsce.

Gratulujemy wszystkim solistom i zespołom STA!!!