Reklama

Reklama

Wesoła biblioteka. Za nami gra miejska Salom (Asz) z miasta róż [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i Edukacja Dawno nie było tak wesoło w kutnowskiej bibliotece. W czwartkowe przedpołudnie, w ramach XII edycji Festiwalu Szaloma Asza, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kutnie zorganizowała dla młodzieży mobilną grę miejską „Szalom (Asz) z miasta róż”. Na szczęście pogoda dopisała i w grze uczestniczyło 18 drużyn z 12 kutnowskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych, czyli łącznie prawie 100 osób.

Reklama

Najwięcej punktów zdobyła drużyna ALO 1 z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. prof. Zbigniewa Religi w Kutnie, następnie – drużyna Kidusz Haszem z I Liceum Ogólnokształcącego im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie oraz ALO 2 z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. prof. Zbigniewa Religi. Wyróżniona została drużyna Fioletowa 5 ze Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Kutnie , która zajęła 4 miejsce. Na zwycięzców czekały bony pieniężne do sklepu Empik, a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe gadżety.

Wyszukiwanie w terenie śladów kutnowskiego pisarza Szaloma Asza okazało się wyśmienitą przygodą połączoną z elementami edukacyjnymi.

Biblioteka serdecznie dziękuje wszystkim uczniom i ich opiekunom za aktywny udział, zaangażowanie i szlachetną rywalizację.

Wszyscy chętni posiadacze smartfonów mogą również skorzystać z gry, informacje na stronie kutnowskiej biblioteki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy