Reklama

Reklama

"Wesołe jest życie staruszka". "Zgrana paka" i "Laris" obchodzą dzień seniora

Opublikowano: 24 października 2017 14:09
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i Edukacja Grupa nieformalna „Zgrana paka” we współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy „Laris” w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej -„Grant na lepszy start 2017” zorganizowała w Domu Pomocy Społecznej w Pniewie w imprezę integracyjną pod hasłem „Wesołe jest życie staruszka – dzień seniora”.

Reklama

Inicjatywa ta jest częścią programu „Zauroczenie życiem”. Podczas spotkania uczestnicy mieli okazje brać udział w konkursach i zabawach integracyjnych.

Celem projektu jest przede wszystkim zwiększenie aktywności oraz integracji wewnątrz i międzypokoleniowej mieszkańców domów pomocy społecznej oraz dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych .Udział w różnorodnych aktywnościach stanowi remedium na samotność, czy poczucie bycia niepotrzebnym. Uczestnictwo we wspólnych działaniach artystycznych oraz integracyjnych stwarza możliwość zapewnienia skutecznej bariery przed wykluczeniem społecznym oraz jest formą aktywnego spędzenia czasu wolnego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)