Reklama

[WYNIKI KONKURSU] Dziś zagrają Pablopavo i Ludziki. Komu bilet?

Opublikowano:
Autor:

[WYNIKI KONKURSU] Dziś zagrają Pablopavo i Ludziki. Komu bilet? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura i Edukacja Choć legalnie nie można ich dostać od miesiąca, dla fanów grupy Pablopavo i Ludziki mamy bilety na dzisiejszy koncert w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca. Wystarczy chcieć ;)

Aby radość była podwójna, bilet jest dla dwóch osób. Wystarczy napisać do nas wiadomość o treści "chcę się dziś świetnie bawić na koncercie Pablopavo i Ludziki"" na adres: konkurs@kutno.net.pl, w tytule: Pablopavo i Ludziki.

W wiadomości prosimy o podanie nr telefonu. Kto pierwszy, ten lepszy!

Pablopavo - wokalista, autor tekstów, piosenek i opowiadań. Warszawiak. Mistrz tekstowo-muzycznej bezpretensjonalności oraz długich i skomplikowanych partii wokalnych opartych na freestyle'u. Laureat Paszportu Polityki w roku 2014 w kategorii Muzyka popularna. W roku 2017 nominowany do tej samej nagrody, w kategorii Literatura za zbiór opowiadań "Mikrotyki". Publikował w „Ricie Baum”, „Lampie” i „Studium”.

Grabaż (lider zespołów Pidżama Porno i Strachy na Lachy) nazwał go „najlepszym polskim songwriterem”. Sławę zyskał jako jeden z trzech wokalistów Vavamuffin, grupy łączącej jamajski puls z warszawską uliczną zadziornością. Udzielał się w wielu projektach sound-systemowych. Jako solista działa od 2009 roku. Wydał min. płyty „Telephon”, „10 piosenek”, „Polor” i „Ladinola”.

O Pablopavo pisze Krzysztof Varga: „Można nie puszczać jego płyt z odtwarzacza i nie chodzić na jego koncerty, proszę bardzo, można, ale po co? (…) Wytłumaczenie tego fenomenu jest dość proste: Pablo dostał od Boga słuch i wzrok, podobnie jak większość z nas je dostała, ale on potrafi z niego korzystać."

[AKTUALIZACJA]:

Bilety na dzisiejszy koncert wygrywa Natunia Magdalena Sobczyk.

Gratulujemy!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE