Reklama

Reklama

WyRÓŻnij się! Akcja Twoje róże, Twoja pasja 2022

Opublikowano: pon, 13 cze 2022 19:59
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i Edukacja Jesteś miłośnikiem róż i chcesz pokazać całemu miastu swoją pasję? Weź udział w VI już edycji akcji organizowanej przez Kutnowski Dom Kultury. Pochwal się swoimi różami! KDK informuje, że zupełnie bezpłatnie wykona profesjonalne zdjęcia Tobie i Twoim różom!

Reklama

Akcja „WyRÓŻnij się!" zainicjowana w czerwcu 2017 roku, to przedsięwzięcie o charakterze społecznym, angażujące naszych mieszkańców w tworzenie różanego miasta. W ramach akcji, wszyscy Ci, którzy posiadają róże w swoich ogrodach i ogródkach mogą się nimi oficjalnie pochwalić – galeria profesjonalnie zrobionych zdjęć kutnowskich pasjonatów wraz z efektem ich różanej uprawy będzie dostępna w mediach społecznościowych Kutnowskiego Domu Kultury oraz na stronie Święta Róży lub również w różnych publikacjach dotyczących promocji Miasta Kutno!

Projekt od samego początku cieszył się dużym zainteresowaniem i aktywnością użytkowników, dzięki czemu wiemy, że mieszkańcy Kutna chętnie angażują się w tworzenie wizerunku różanego miasta.

Zgłoszenia: tel. 24 2542137, email: [email protected] lub osobiście sekretariat KDK, ul. Żółkiewskiego 4.

Info: KDK

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy