Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Święto kutnowskich regionalistów w CTMiT

Opublikowano: 5 grudnia 2017 19:55
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i Edukacja To już XXI tom „Kutnowskich Zeszytów Regionalnych”. Z okazji promocji publikacji wydanej przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej w Centrum Teatru Muzyki i Tańca odbyła się widowiskowa uroczystość.

Reklama

Na początku odbyła się prezentacja publikacji. Jej wydanie nie byłoby możliwe gdyby nie wsparcie finansowe Powiatu Kutnowskiego oraz Prezydenta Miasta Kutno.

W trakcie dzisiejszej uroczystości o publikacji szeroko opowiadała Bożena Gajewska, prezes TPZK oraz sami autorzy artykułów, które znalazły się w publikacji. Przytoczono także fragmenty z nowego periodyku. Nie obyło się oczywiście bez gratulacji i podziękowań.

- Składamy ogromne podziękowanie naszym Mecenasom, autorom artykułów oraz osobom, które udostępniły nam materiały. To dla nas bardzo ważne, że wciąż jeszcze są mieszkańcy Kutna i Ziemi Kutnowskiej, które poświęcają swój prywatny czas, by zupełnie bezinteresownie pisać o ludziach, miejscach i wydarzeniach związanych z Kutnem i regionem (nie otrzymują za swoją pracę żadnego wynagrodzenia), a ich fotografie i dokumenty może oglądać społeczność regionu kutnowskiego – mówią działacze TPZK.

W CTMiT, oprócz prezentacji XXI tomu Kutnowskich Zeszytów Regionalnych odbył się także koncert Ewy Murzynowskiej przy akompaniamencie dra Jarosława Domagały.

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskim składa podziękowania: Autoryzowanemu Serwisowi Samochodowemu J.R.J. Zachorscy, Agencji Ochrony Mienia i Usług Detektywistycznych ABN, ECO Kutno i HURT-PAP Kutno.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)
  • 4 lata temu | ocena +1 / -1

    Pola

    Ale brzydkie zjencja