Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] W ''Tęczy'' podsumowali warsztaty rzeźbiarskie

Opublikowano: 7 października 2020 12:30
Autor: bnp/Muzeum Regionalne w Kutnie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

kultura-i-edukacja Muzeum Regionalne w Kutnie zakończyło realizację projektu "Kultura Ludowa i Tradycyjna 2020" nazwa zadania - "Mistrz Tradycji". Zadanie dofinansowane zostało z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Reklama

28 września w Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej "Tęcza" w Kutnie odbył się uroczysty wernisaż podsumowujący warsztaty rzeźbiarskie, które prowadzone były przez Pana Antoniego Kamińskiego uznanego rzeźbiarza kutnowskiego. Uczestnikami projektu była młodzież z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczego "Tęcza", a autorem i koordynatorem merytoryczny zadania Sylwia Kacalak z Muzeum Regionalnego w Kutnie.

Zapraszamy do obejrzenia relacji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.