Reklama

Agencja Interaktywna Codefia - wprowadź firmę w XXI wiek

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Agencja Interaktywna Codefia - wprowadź firmę w XXI wiek - Zdjęcie główne

Agencja Interaktywna Codefia

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Postęp elektroniczny jest już faktem. Od czasu gdy powstały pierwsze komputery i nieśmiałe wyszukiwarki internetowe, sama Sieć rozrosła się do rozmiarów niebotycznych. Na świecie coraz większe znaczenie mają wojny cyfrowe, bronie elektroniczne, a dla przedsiębiorców niskiego lub średniego szczebla istnienie w Internecie staje się niejako "być albo nie być" Firmy. Jeśli jednak nie jesteś lotny w informatyce - nie martw się. Agencja interaktywna Codefia pozwoli ci uzyskać prestiż.

Agencja interaktywna - czym jest

Agencja Interaktywna Codefia lub inna to zewnętrzna firma, jaką wynajmujesz, aby zajęła się skuteczną reklamą Twojej firmy w internecie. Taka firma buduje wizerunek Twojej Firmy, prowadzi w internecie działania reklamowe oraz realizuje wszystkie działania, za pomocą których Twoja Firma istnieje w Sieci. Agencje interaktywne mylone są często z agencjami reklamowymi. Chociaż podstawą obu agencji jest promocja, jednak agencje interaktywne odróżnia zarówno teren działania (internet), ale także szerszy zakres usług (czyli nie sama reklama, ale również późniejsza kontrola czy modyfikacja). Agencja reklamowa w tradycyjnym rozumieniu jest to natomiast firma działająca fizycznie, nie prowadząca działań online, która zajmuje się reklamą w mediach tj. radio, telewizja, prasa. Obok tych dwóch agencji, istnieją również różni freelancerzy, którzy mogą oferować swoje usługi w ramach np. projektowania strony. Jednak mimo, iż ich usługi są tańsze, są także bardziej ograniczone i sztampowe. Freelancer bazuje na tzw. "gotowcach" i pracuje sam, natomiast w agencji interaktywnej masz do czynienia z całym kreatywnym zespołem skupionym na pracy dla Ciebie i Twojej Firmy.

Rodzaje usług

Różne agencje interaktywne, prowadzące działalność w Sieci proponują różnego rodzaju usługi. Należy do nich między innymi współpraca, aby trafić w docelowe grupy odbiorców, utrzymanie stron na wysokim poziomie (czyli rozwój już utworzonych stron), aktualizacja treści i raportowanie o zmianach.Tworzenie stron internetowych Codefia to jedna z podstawowych usług świadczonych przez agencję, ale nie jedyna. To też projektowanie serwisów i sklepów internetowych, prowadzenie kampanii Google Ads, audyt stron internetowych, stosowanie innowacyjnych rozwiązań w sieci, pozycjonowanie stron oraz budowanie pozytywnego wizerunku Firmy w Internecie.

Codefia

Jak pisano wcześniej, Codefia należy do liderów, którzy pomogą Ci w promocji i rozwoju Twojej Firmy, nawet jeśli nie znasz zasad działania chociażby pozycjonowania w Internecie. Sklepy Internetowe Codefia to przykład, jak w nowy sposób można zachęcić użytkowników do korzystania z serwisu właśnie Twojej Firmy. Codefia zajmuje się projektowaniem stron internetowych oraz wspomnianych sklepów internetowych, pozycjonowaniem stron, kampaniami adwords, modelowaniem stron, pisaniem aplikacji internetowych, a także responsywnymi stronami RWD. Wybierając ofertę Codefii zyskasz między innymi przejrzyste kody, nowoczesny design według standardów UX, zaawansowane technologie. Otrzymasz również odwagę, elastyczność oraz pełną współpracę z Tobą, aby strona Twojej Firmy była jak najlepsza i dotarła do jak najszerszej grupy klientów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE