Reklama

Angielski online – ABC edukacji z lektorem przez Internet

Opublikowano:
Autor:

Angielski online – ABC edukacji z lektorem przez Internet - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Nie ma już wymówek, że brak czasu, za daleko do szkoły językowej czy po prostu zbyt dużo obowiązków, aby jeszcze znaleźć czas na dodatkowe zajęcia z języka angielskiego. Zaawansowana technologia sprzyja edukacji, umożliwiając naukę przez Internet. Kursy języków obcych prowadzone są nie tylko stacjonarnie, ale też online. Nie musisz nawet porzucać swojego ulubionego, wygodnego dresu, aby uczestniczyć w lekcji. Zrób sobie kawę lub herbatę, załóż słuchawki, włącz kamerkę i let’s go!

Już nie tylko samodzielna nauka

Przez długi czas nauka języka obcego przez Internet w znaczącym stopniu polegała na samodzielnym przyswajaniu materiału. Oznaczało to, że do dyspozycji kursanta były wszystkie niezbędne materiały, zarówno słówka, jak też gramatyka wraz z ćwiczeniami i testami. Wadą takiego rozwiązania były trudności w zrozumieniu materiału, a także brak motywacji do dalszej nauki. Uczeń sam decydował, kiedy i jak długo się uczy. Te czasy mamy już za sobą, ponieważ pojawiły się platformy e-learningowe.

Niektóre szkoły językowe, jak Langstation.pl oferują swoim kursantom angielski online z lektorem. Są prowadzone przez wykwalifikowaną osobę, która nie tylko prowadzi zajęcia, wyjaśniając trudniejszy materiał, ale przede wszystkim jest motywacją do przyswajania wiedzy. Prowadzone są rozmowy w języku obcym, co przekłada się na większe kompetencje językowe oraz szybsze przekroczenie bariery językowej. Rozwijane są więc nie tylko zdolności czytania i pisania w języku angielskim, ale przede wszystkim zdolności komunikacyjne, traktowane jako najważniejsze praktycznie na każdym etapie nauczania.

Angielski online w grupie i indywidualnie

Lekcje z lektorem przez Internet mogą być prowadzone w grupach. Na platformie spotyka się z lektorem kilka osób, które wspólnie uczą się języka angielskiego, każdy ze swojego domu czy innego miejsca, np. ogrodu czy parku. Angielski online z lektorem jest więc bardzo dobrym sposobem na nawiązanie nowych znajomości, poza tym zyskujesz dodatkową motywację od innych uczestników kursu. Jeżeli jednak zależy Ci na prywatnych lekcjach z lektorem i interesuje Cię angielski online, również masz taką możliwość. W szkole językowej Langstation prowadzone są zajęcia grupowe i indywidualne przez Internet. Wybór należy więc do Ciebie.

Do nauki potrzebować będziesz komputera, sprawnego i dobrze działającego Internetu, kamerki oraz mikrofonu. Na platformę logujesz się przy pomocy loginu, który otrzymujesz przed rozpoczęciem kursu i hasła. Czy znajdziesz jeszcze jakiś pretekst, aby naukę angielskiego zostawić na później?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE