Reklama

Reklama

Audit wyrobu zgodnie z VDA 6.5? W ten sposób dowiesz się najlepiej, jak go przeprowadzić

Opublikowano:
Autor:

Audit wyrobu zgodnie z VDA 6.5? W ten sposób dowiesz się najlepiej, jak go przeprowadzić - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Standard VDA 6.5 AUDIT WYROBU to obowiązek, jaki muszą spełnić dostawcy części samochodowych dla klientów z rynku niemieckiego. Chodzi tutaj nie tylko o jakość wyrobów, ale przede wszystkim o ich zgodność i ocenę z punktu widzenia wymagań klienta. Przeprowadzenie auditu zabezpiecza przed wystąpieniem negatywnych sytuacji związanych m.in. z odpowiedzialnością za produkt oraz jego ewentualne wady fizyczne. To zatem niezbędne narzędzie, a realizowane w oparciu o podręcznik VDA 6.5 edycja 3, marzec 2020. Jeśli jesteś osobą wyznaczoną do przeprowadzenia auditu wyrobu wg VDA 6.5, najlepszą opcją będzie z pewnością wybór szkolenia, które przygotuje cię do tego zadania. Jak wybrać właściwy wariant i komu jeszcze przyda się tego typu szkolenie?

Reklama

Szkolenie nie tylko dla audytorów

Okazuje się, że nie tylko osoby bezpośrednio wytypowane do przeprowadzenia auditu są zainteresowane wspomnianym szkoleniem. Otóż szkolenie vda 6.5 będzie świetną opcją dla szerszej kadry firmy, w tym przede wszystkim personelu wdrażającego i utrzymującego System Zarządzania Jakością w motoryzacji wg IATF 16949. Warsztaty, o których możemy dowiedzieć się więcej m.in. na https://szkolenia-sgp.pl/szkolenia/sektor-prywatny/jakosc/normy-audyty-wymagania/audit-wyrobu-zgodnie-z-vda-6-5 przyciągają uwagę również kandydatów na audytorów wewnętrznych, inżynierów jakości, czy szefów projektów wdrożeniowych. Z pewnością udział w szkoleniu to dobra opcja w przypadku pracowników zajmujących się magazynowaniem wyrobu, jego pakowaniem i wysyłką, czy też załogi odpowiedzialnej za proces zakupu w firmie.

Jak więc widać, szkolenie Audit Wyrobu VDA 6.5 ma naprawdę szerokie grono odbiorców. Jak przekonują eksperci, warto zainteresować się takim wydarzeniem chociażby ze względu na wprowadzone kluczowe zmiany w VDA 6.5 - edycja 3, marzec 2020.

Czego możesz spodziewać się po szkoleniu VDA 6.5?

Podstawową korzyścią płynącą z udziału w szkoleniu są, jak zawsze w przypadku wartościowych treści szkoleniowych i profesjonalnie przygotowywanych warsztatów, wyższe kompetencje personelu. To najskuteczniejsza droga do tego, aby zyskać kadrę kompleksowo przygotowana do przeprowadzenia wymaganego auditu. Jednak co jeszcze bardziej istotne, i jak można przekonać się analizując chociażby programy szkoleniowe w zakresie VDA 6.5, udział w warsztatach dostarcza wiedzy na temat sposobu przeprowadzenia auditu wyrobu według wymagań klientów niemieckich. Dla sprawnego funkcjonowania w obszarze dostaw części samochodowych na rynek naszego zachodniego sąsiada, taka wiedza wydaje się być konieczna (zestawienie auditu wyrobu z wymaganiami IATF 16949 i CSR).

Jak wybrać firmę, która zrealizuje szkolenie?

W szkoleniu VDA 6.5 najistotniejszy wydaje się być warsztatowy charakter zajęć. Chodzi o to, aby móc na bieżąco wdrażać omawiane rozwiązania w praktyczne ćwiczenia z przeprowadzania auditów i w ten sposób "przetestować" metodologię. Na szczęście obecnie z łatwością można dotrzeć do ofert firm szkoleniowych proponujących taki właśnie system.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy