Reklama

Reklama

Co zamiast Gumtree? Gdzie się ogłaszać?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Co zamiast Gumtree? Gdzie się ogłaszać? - Zdjęcie główne

Co zamiast Gumtree? Gdzie się ogłaszać?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Małą rewolucję dla korzystających z platform ogłoszeniowych wywołało w kwietniu Gumtree, zamykając swoją działalność. Serwis ceniony przez tysiące internautów, z którego usług korzystało dziennie tysiące użytkowników w Polsce, przeszedł do historii. Czy są jeszcze miejsca w internecie, gdzie można dodawać podobne ogłoszenia?

Reklama

Wieloletnie działanie Gumtree na rynku ogłoszeniowym spowodowało dość silne przyzwyczajenie wielu z nas do korzystania ze stron tego serwisu. Powstała w 2004 roku platforma, zgromadziła liczne grono swoich zwolenników, którzy nie wyobrażali sobie momentu zniknięcia Gumtree z internetu. Niestety, z racji nieopłacalności prowadzenia serwisu oraz stale spadającej liczbie użytkowników, fakt zamknięcia był nieunikniony.

Okazało się jednak, że lukę może wypełnić inna platforma, która w świadczonych usługach ma podobne założenia. Mowa oczywiście o Lento.pl.

Po zamknięciu Gumtree ilość użytkowników na Lento.pl znacząco wzrosła. Obecnie jest to jeden z największych serwisów ogłoszeń lokalnych w Polsce.

Lento.pl już od dekady oferuje swoim użytkownikom możliwość dodawania ogłoszeń w kilkunastu kategoriach, co z powodzeniem wypełni lukę tym, którzy do tej pory korzystali z Gumtree.

Różnorodność kategorii łączy się tu z prostotą dodawania ogłoszeń. Interfejs Lento.pl został zaprojektowany tak, aby każdy – nawet największy laik komputerowy- mógł w prosty sposób wykorzystać wszystkie możliwości serwisu.

Do dyspozycji użytkownik ma również konto, dzięki któremu może swobodnie i szybko nawiązać kontakt z ogłoszeniodawca lub użytkownikiem zainteresowanym naszym ogłoszeniem.

Najbardziej istotną rzeczą na Lento.pl jest to, że jest on darmowy. Oczywiście serwis proponuje dodatkowe usługi, które podlegają opłacie, jednakże samo korzystanie z serwisu w podstawowej formie jest za darmo dla każdego.

Serwis stale się rozwija i proponuje nowe rozwiązania. Obecnie mamy możliwość korzystania aż z 15 kategorii, które w zadowalający sposób pomogą nam ulokować ofertę. Różnorodność kategorii jest znaczna. Możemy znaleźć wszystko co można tylko legalnie sprzedać ale również znaleźć pracę, usługę, zaadoptować psa lub kota lub znaleźć miłość na całe życie.

Potrzebujesz szerszego działa w promocji Twojego ogłoszenia? Nic prostszego! Lento.pl oferuje usługi wyróżniające ogłoszenia. Różnorodność usług wyróżniających w serwisie Lento.pl jest dość duża. Dostępne są promowania względem lokalizacji, Top ogłoszenie, które celowane jest na maksymalne wypromowanie oferty w danej lokalizacji oraz Super oferta, której uruchomienie spowoduje, iż Twoje ogłoszenie będzie wyświetlane na stronie głównej serwisu Lento.pl!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy