Reklama

Czy okolice Nadarzyna są dobrym miejscem dla rodzin?

Opublikowano:
Autor:

Czy okolice Nadarzyna są dobrym miejscem dla rodzin? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Kiedy zakładamy rodzinę i zastanawiamy się, gdzie zamieszkać, na myśl przychodzą nam różne lokalizacje. Od wielkiego miasta, przez średnie miasta, aż po wsie. Tylko co by tu wybrać, chcąc dla swojej małej rodziny jak najlepiej?

Okazuje się, że dobrym pomysłem może być osiedlenie się w Nadarzynie lub miejscowościach pobliskich, gdzie powstają teraz ładne, funkcjonalne i korzystne cenowo mieszkania na nowoczesnych osiedlach. Dlaczego?

Świetna przestrzeń rozwoju dla dziecka

Mając do dyspozycji sporo miejsca na tak zwaną rekreację – możemy sprawić, że nasze dzieci będą rozwijały się zupełnie inaczej niż maluchy wychowywane w wielkim mieście. Dzięki obszarom leśnym i łąkowym możemy zagospodarować ich czas, myśląc o różnych aktywnościach fizycznych – takich jak długie piesze wędrówki, przejażdżki rowerowe czy nordic walking. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na fakt, że w okolicach Nadarzyna oraz Walendowa jest sporo jezior i stawów. Warto je odwiedzić i na przykład powędkować.

Nie jesteśmy oderwani od rzeczywistości

Wielu ludzi boi się, że gdy wyjedzie z wielkiego miasta na przedmieścia, to całkowicie odetnie się od rzeczywistości. To nieprawda. W mniejszych miastach takich jak Nadarzyn również kwitnie rozwój infrastruktury. Znajdziemy tu wszystko, czego potrzeba do życia. A w razie potrzeby – możemy pojechać na większe zakupy do Warszawy, do której centrum dojedziemy w niespełna 30 minut.

Szkoła dla dzieci, praca dla rodziców

Mówiąc o życiu rodzinnym, mamy również na myśli codzienność – opartą o przedszkole, szkołę oraz pracę. W Nadarzynie i pobliskich miastach odnajdziemy zarówno żłobki, przedszkola jak i szkoły, dlatego nasze dzieci będą mogły uczyć się bez wyjeżdżania z miasta. Jeśli jednak chcielibyśmy, aby chodziły do szkół w Warszawie – nic trudnego. Wystarczy zawozić je tam codziennie rano przy okazji jechania do pracy.

Inwestycja Walendów Park w gminie Nadarzyn

Spokój, cisza i chwila wytchnienia

Dla każdego członka rodziny dom powinien być miejscem relaksu, odpoczynku, schronienia. Każdy z nas poszukuje tego w swoich czterech ścianach, jednak znacznie łatwiej to zrobić, gdy za oknami nie dudni głośna ulica. Na ciszę i spokój w swoim małym sacrum możemy liczyć w mniejszych miejscowościach, gdzie ruch uliczny po pewnej godzinie ustępuje i nie przeszkadza mieszkańcom osiedli. Zresztą warto pamiętać, że nowoczesne osiedla powstają teraz na terenach zielonych, chronionych przed drogami szybkiego ruchu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE