Reklama

Reklama

Czy prywatna opieka medyczna jest mi potrzebna?

Opublikowano:
Autor:

Czy prywatna opieka medyczna jest mi potrzebna? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Choroba jest sytuacją bardzo trudną , wymagającą częstych wizyt w gabinecie lekarskim, odwiedzania wielu specjalistów oraz wykonywania licznych badań laboratoryjnych. Bywa to bardzo skomplikowanym, z uwagi na odległe terminy wizyt, konieczność pozyskiwania skierowań, szukania najlepszych poradni. Warto pomyśleć o jak najlepszej możliwości zabezpieczenia się, na wypadek sytuacji, gdy nasze zdrowie może nas czasowo opuścić, w momencie gdy czujemy się w pełni sił.

Reklama

Szybszy dostęp do wszystkich lekarzy

Opieka medyczna LUX MED to oferta przygotowana dla tych osób, które o swoje możliwe problemy zdrowotne chcą zatroszczyć się już dziś. Działania profilaktyczne za sprawą usług tego operatora świadczeń medycznych również będą na wyciągnięcie ręki. Dzięki profitom, jakie daje opieka medyczna LUX MED, możemy otrzymać dostęp do licznych specjalistów bez wymaganego przez placówki publiczne skierowania. Operator usług medycznych gwarantuje, że termin będzie wyznaczony bardzo szybko, w dogodnym dla pacjenta terminie. W razie potrzeby wizyty mogą odbywać się w trybie online, co oznacza dużą oszczędność czasu i brak uporczywego stania w kolejkach. Lekarz wystawia pakiet e-recept, które wyświetlane są na Internetowym Koncie Pacjenta lub przychodzą w formie wiadomości tekstowej SMS z indywidualnym kodem do podania w aptece.

Badania laboratoryjne i wiele więcej dla Ciebie

Kolejnymi atutami, jakie posiada opieka medyczna LUX MED, jest szeroki dostęp do wykonywania potrzebnych badań laboratoryjnych i diagnostycznych. Oferta zawiera również zabiegi ambulatoryjne, opiekę fizjoterapeutyczną, możliwość wykonania szczepień, testów alergicznych lub odbycie lekarskich wizyt domowych. Do dyspozycji pacjenta w trybie 24/7 dostępna jest Telefoniczna Pomoc Medyczna, przy kontakcie z którą, operator usług medycznych udziela niezbędnych informacji. Opieka medyczna LUX MED wyszła naprzeciw indywidualnym potrzebom Pań i może zaoferować również prowadzenie ciąży. Szerokie pole działania i wsparcia zdrowotnego, wiele ośrodków i łatwy sposób umawiania konsultacji  to zdecydowanie największa zaleta, jaką posiada opieka medyczna LUX MED.

Pakiet medyczny na każdą kieszeń

Bardzo dobrym rozwiązaniem, jakie oferuje zabezpieczenie się indywidualnym pakietem świadczeń, jest duży wybór stawek i odpowiadających im usług. Pacjent może wybrać sobie wedle indywidualnych potrzeb, przeszłych chorób i obecnej kondycji zdrowotnej te usługi, na których mu zależy. Pakiety występują w aż pięciu możliwościach, które można dodatkowo rozszerzyć o możliwość wykupienia pakietów usług stomatologicznych. Liczne placówki, które spełniają warunki pakietu są dostępne w wielu dogodnych lokalizacjach, co sprzyja szybkiemu reagowaniu na pierwsze objawy chorobowe i profilaktyce, która jest najważniejszym elementem wykrywania chorób, gdy nie są one jeszcze w zaawansowanym stopniu rozwoju. Pacjent nie będzie musiał odwlekać wizyty lekarskiej w obawie o długi termin oczekiwania ani oczekiwać w zaniepokojeniu na przydzielony bardzo odległy termin.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy