Reklama

Reklama

Czy warto zdecydować się na program Polska Bezgotówkowa?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Czy warto zdecydować się na program Polska Bezgotówkowa? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Polska Bezgotówkowa to program wsparcia przedsiębiorców, który zdobył rzeszę zwolenników. To właśnie dzięki takiej inicjatywie wielu właścicieli małych i średnich firm postanowiło podążać za trendami i zainwestowało w terminal płatniczy. Czy warto zdecydować się na program Polska Bezgotówkowa?

Reklama

Co to jest Polska Bezgotówkowa?

Polska Bezgotówkowa to wspólna inicjatywa organizacji płatniczych, agentów rozliczeniowych, Związku Banków Polskich, a także Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Powstała w celu spopularyzowania transakcji bezgotówkowych, a także dania możliwości skorzystania z terminali płatniczych za darmo małym i średnim przedsiębiorcom.

W ramach programu przedsiębiorca ma możliwość otrzymania aż do 3 darmowych terminali. Jednak to nie wszystko! Przez całe 12 miesięcy lub do osiągnięcia obrotu 100 tysięcy, przedsiębiorca nie płaci żadnych prowizji ani innych opłat. Dzięki temu ma możliwość potraktowania tego czasu jako próbę i przekonania się, czy rzeczywiście urządzenie poprawi wyniki finansowe firmy. Po upływie tego czasu można przedłużyć umowę na warunkach, jakie oferuje konkretny dostawca.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystać z programu Polska Bezgotówkowa?

Darmowe terminale płatnicze dla małych firm i średnich przedsiębiorstw mogą otrzymać przedsiębiorcy, o ile spełniają następujące warunki:

  • W okresie ostatnich co najmniej 12 miesięcy, przedsiębiorstwa w swoim punkcie handlowo-usługowym nie oferowały płatności bezgotówkowych.
  • Nie prowadzą działalności w ramach franczyzy obejmującej więcej niż 5 placówek handlowych, usługowych lub podobnych pod tym samym znakiem towarowym.
  • Nie prowadzą działalności w ramach sieci handlowych, usługowych lub podobnych obejmujących więcej niż 5 placówek handlowych, usługowych lub podobnych pod tym samym znakiem towarowym.
Jeśli spełnisz powyższe warunki, możesz skorzystać z programu Polska Bezgotówkowa i odebrać darmowy terminal. Co więcej, inicjatywa umożliwia otrzymanie nawet do 3 terminali, jeśli posiadasz tyle placówek.

Czy warto zdecydować się na program Polska Bezgotówkowa?

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy warto zdecydować się na program Polska Bezgotówkowa, to odpowiedź zdecydowanie jest twierdząca. To świetna inicjatywa, która daje Ci ogromne możliwości, a jednocześnie posiada bardzo wiele zalet.

Błyskawiczny wzrost transakcjami bezgotówkowymi, zwłaszcza w okresie pandemii, wymusza na przedsiębiorcach posiadanie terminali. Posiadanie takiego terminala może spowodować, że:

  • zyskasz nowych klientów, gdyż klienci, którzy nie chcą płacić gotówką, wybierają tylko i wyłącznie te punkty handlowe i usługowe, które umożliwiają płatności bezgotówkowe,
  • zwiększysz obroty firmy - z roku na rok coraz więcej osób rezygnuje z robienia zakupów w punktach, które nie pozwalają na płacenie kartą,
  • szybciej obsłużysz klientów - płatności kartą są znacznie szybką formą płatności niż tradycyjną gotówką. Unika się liczenia jej i wydawania reszty,
  • zbudujesz pozytywny wizerunek profesjonalnej firmy, które stosuje nowoczesne i przyjazne dla klienta rozwiązania.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE