Reklama

Depilacja laserowa, czyli nowoczesna metoda usuwania niechcianego owłosienia

Opublikowano:
Autor:

Depilacja laserowa, czyli nowoczesna metoda usuwania niechcianego owłosienia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Depilacja laserowa stanowi najbardziej nowoczesny sposób na pozbycie się niepożądanego owłosienia w rozmaitych miejscach na swoich ciele. Kobiety i mężczyźni żyjący w XXI wieku doskonale wiedzą jak ogromne znaczenie ma taki zabieg ze względów estetycznych. Współczesny świat niejako narzuca konieczność depilowania pach, nóg i okolic bikini. Szczególnie ważne wydaje się to być z perspektywy kobiet, ale również mężczyźni coraz częściej odczuwają presje związaną z musem golenia się nie tylko na twarzy, ale również w okolicach intymnych. Czy depilacja laserowa bikini, pach lub nóg jest bezpieczna? Całkowicie! Zabieg jest w pełni niegroźny dla zdrowia, pod warunkiem, ze pacjent zastosuje się do wszystkich zaleceń kosmetologa.

Trend depilowania ciała laserem

W chwili obecnej najbardziej optymalną metodą depilacji laserowej jest ta, która wykorzystuje w trakcie zabiegu laser diodowy Vectus. Konsumenci są zgodni co do tego, że jest ona najlepszym, najskuteczniejszym i dającym najbardziej trwałe efekty rozwiązaniem. Bez względu na to, czy działanie ma na celu przeprowadzenie zabiegu, jakim jest depilacja laserowa pleców, czy też twarzy lub pach – Vectus wiedzie prym, jeśli chodzi o urządzenia wzbudzające zaufanie pacjentów. Współczesna medycyna zdaje się coraz większą uwagę przywiązywać do dobra konsumentów i z tego też powodu nie trudno zauważyć, że liczba dostosowanych do ich potrzeb rozwiązań wzrasta każdego roku.

Depilacja laserem Vectus to najskuteczniejszy, najbezpieczniejszy i najbardziej komfortowy sposób na usunięcie owłosienia. Co istotne, depilacja laserowa pozwala na trwałe pozbycie się takich problmemów dermatologicznych, jak hirsutyzm, wrastające włoski oraz zapalenie mieszków włosowych – mówi kosmetolog Natalia Munda z Clinica Cosmetologica w Gdyni, oferująca depilację laserową Vectus.

Na czym polega zabieg depilacji laserowej?

Całość zabiegu depilacji laserowej jest oparta o wykorzystywanie lasera diodowego Vectus. Ten konkrety laser medyczny wyróżnia się na tle innych metod tym, że jego działanie wykorzystuje wszystkie najnowocześniejsze technologie, które są w stanie zwiększyć w znaczący sposób poziom bezpieczeństwa pacjenta podczas wizyty w gabinecie kosmetologicznym, a także jest najskuteczniejszym laserem służącym do depilacji spośród tych, które dostępne są na dzisiejszym rynku. Skuteczność lasera Vectus wynika między innymi z faktu, że przenika on bezpośrednio do mieszków włosowych. To jest tak naprawdę kluczowe, ponieważ umożliwia usunięcie aż 95% włosów. Oczywiście nie należy liczyć, że problem niechcianego owłosienia zniknie w wyniku wstawienia się na pojedynczą wizytę. Konieczne jest tutaj zastosowanie kilku serii. Zwykle całość można zamknąć w czterech, pięciu lub sześciu zabiegach. Wszystko w tej materii uzależnione jest od indywidualnych potrzeb każdej osoby.

Na jakich częściach ciała wykonuje się depilację laserową?

Zabieg depilacji laserowej można wykonać praktycznie na każdym obszarze ciała człowieka, gdzie występują niechciane włosy. Wykonać go może praktycznie każdy. Wyjątkami są kobiety w ciąży lub w okresie karmienia piersią oraz ludzie cierpiący z powodu rozmaitych chorób skóry, takich jak łuszczyca czy bielactwo.

Depilacje Vectus można wykonać na całym obszarze ciała. Możliwa jest:

  • depilacja laserowa bikini,
  • depilacja laserowa skóry na szyi oraz w okolicy karku,
  • usuwanie owłosienia laserem z rąk,
  • depilacja laserowa twarzy,
  • usuwanie włosów z nóg,
  • depilacja laserowa pach,
  • depilowanie pośladków,
  • pozbywanie się owłosienia z tułowia,
  • depilacja laserowa pleców.
W odniesieniu do przedstawionych powyżej informacji, samoistnie nasuwa się pytanie o to, czy istnieją miejsca, które pacjenci najchętniej poddają działaniu lasera? Otóż odpowiedź jest oczywiście twierdząca. Poniżej zamieszczona została lista miejsc, z których społeczeństwo najbardziej pragnie usunąć zbędne owłosienie.

Depilacja laserowa bikini – niezwykle popularny zabieg

Trudno byłoby nie zauważyć, że w obecnych czasach owłosienie wzgórka łonowego nie uchodzi za zbyt atrakcyjne. Przeciwnie. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety chętnie decydują się na zastosowanie rozmaitych metod usuwania włosów wyrastających w okolicy intymnej. Taki stan rzeczy jest zgodny z wymaganiami panującej mody. Niestety, tradycyjne sposoby generują możliwość wystąpienia licznych podrażnień skóry w tych częściach ciała, dlatego też depilacja laserowa bikini wydaje się być najlepszą opcją. Zabieg ten pozwala w ciągu niedługiego czasu na trwałe i skuteczne pozbycie się owłosienia ze wzgórka łonowego we w pełni bezpieczny sposób. Po poddaniu skóry działaniu lasera diodowego można na zawsze zapomnieć o wrastających włosach czy też zapaleniu mieszków włosowych.

Depilacja laserowa pleców – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Zbyt obfite owłosienie na plecach może okazać się większym problemem, niż mogłoby się nam wydawać. Zazwyczaj jest ono wywołane nieprawidłowościami w gospodarce hormonalnej organizmu. Oznacza to, że w ciele kobiety lub mężczyzny wytwarzana jest zbyt duża ilość estrogenów lub testosteronu – w zależności od płci. Tradycyjna depilacja pleców jest bardzo uciążliwa i praktycznie niemożliwa do samodzielnego wykonania. Dlatego też, osoby cierpiące z powodu podobnego kłopotu, powinny zdecydować się na zabieg, jakim jest depilacja laserowa pleców. Dzięki niemu będą miały one szanse pożegnać raz na zawsze swój wstydliwy problem, który jest bezpośrednią przyczyną poczucia braku komfortu.

Depilacja laserowa twarzy – dla kogo jest przeznaczony taki zabieg?

Depilacja laserowa twarzy to zabieg adresowany przede wszystkim do osób, które borykają się z problemem zbyt obfitego owłosienia na swojej twarzy. W tym przypadku to bardziej kobiety są grupą docelową. Mężczyźni z zasady są dumni ze swojego gęstego zarostu i w większej ilości przypadków nie zgłaszają potrzeby trwałego depilowania swoich twarzy. Zagadnienie to zupełnie inaczej wygląda w przypadku kobiet. Niestety, wiele pań cierpi z powodu nieustannie odrastającego wąsika na ich górnej wardze. Tradycyjne metody depilacji tego miejsca mogą wywoływać spore podrażnienie i powodować niewielkie rany, zaczerwienienie, jak również być przyczyną dla przyspieszenia procesu starzenia się skóry w tym konkretnym obszarze. Dlatego też depilacja z użyciem lasera wydaje się być najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich kobiet, które chciałby móc zacząć cieszyć się gładką skórą swojej twarzy każdego dnia. Problem powracającego owłosienie zazwyczaj zostaje wyeliminowany w wyniku przeprowadzenia kilku serii zabiegu. Najczęściej ich liczba to od czterech, do sześciu.

Depilacja laserowa pach – plusy wykonania zabiegu kosmetologicznego

Depilacja laserowa pach to zabieg, który w znaczący sposób może powiększyć nasz codzienny komfort. Dlaczego? Dlatego że całkowicie eliminuje on korzystania z maszynki co kilka dni. Tradycyjne metody depilacji dość mocno podrażniają tę wrażliwą okolicę. Zwykle po okoleniu ich maszynką trzeba powstrzymać się od używania antyperspirantów i przez jakiś czas męczyć się z powstałymi przesuszeniami. Depilacja laserowa tego miejsca jest równoznaczna z zażegnaniem wszystkim powyżej wymienionych kwestii. Pozwala ona w ciągu kilku serii zabiegu pozbyć się niechcianego owłosienia i cieszyć się gładką i niepodrażnioną skórą pod pachami. Decydując się na usunięcie owłosienia spod pach laserem w znaczący sposób podwyższamy swój codzienny poziom komfortu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE