Reklama

Dlaczego warto postawić na lokale użytkowe Mój Dom?

Opublikowano:
Autor:

Dlaczego warto postawić na lokale użytkowe Mój Dom? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Znalezienie optymalnego lokalu użytkowego to jedna z koronnych decyzji przedsiębiorcy. Warto dołożyć wszelkich starań, aby wybrane miejsce cechowało się wysokim standardem wykonania i komfortową lokalizacją. To właśnie te dwie cechy sprawiają, że klienci od lat wybierają usługi WPBM Mój Dom. Deweloper Mój Dom wyznacza najprostszą drogę do znalezienia lokalu użytkowego we Wrocławiu.

Chcesz znaleźć lokal użytkowy we Wrocławiu?

Poszukujesz przedsiębiorstwa budowlanego, które oferuje lokale użytkowe w najlepszych dzielnicach Wrocławia? WPBM Mój Dom to deweloper posiadający bogate portfolio realizacji usługowych, biurowych oraz mieszkalnych. Oferty charakteryzują się dogodną lokalizacją umożliwiającą dojazd z różnych stron miasta – zarówno komunikacją miejską, jak i transportem prywatnym. Wybranie lokalu w inwestycji takiej jak Bulwar Drobnera, Willa Racławicka bądź Zielone Śródmieście to postawienie na sąsiedztwo sklepów i punktów usługowych. 

MojDom Deweloper Wrocław - Deweloper od 20 lat | Mojdom.com.pl

MojDom Deweloper Wrocław - Deweloper od 20 lat | Mojdom.com.pl

WPBM Mój Dom jest nagradzaną, wiarygodną marką, która łączy nowoczesną estetykę z wysoką użytecznością przekazywanych lokali użytkowych. Deweloper korzysta z doświadczenia czołowych wrocławskich architektów. Dzięki temu inwestycje były wielokrotnie wymieniane w branżowych rankingach takich jak Piękny Wrocław, Kryształowy Deweloper oraz Dolnośląska Budowa Roku.

Postaw na najwyższej jakości lokal użytkowy Bulwar Drobnera

Położony przy arterii komunikacyjnej Bulwar Drobnera to oddana w 2015 roku inwestycja przedsiębiorstwa WPBM Mój Dom. Z wnętrza budynku rozpościera się niesamowity widok na zabytkowy Wrocław. Można dostrzec takie scenerie jak Ostrów Tumski, główny gmach Uniwersytetu Wrocławskiego czy wierzchołek góry Ślęży. Nieruchomość znajduje się w odległości mniejszej niż 12 km do lotniska i autostrady A4.

Bulwar Drobnera został zaopatrzona w dźwiękoszczelne okna, które gwarantują komfortowe warunki pracy czy odpoczynku. Bezpieczeństwo zapewniają całodobowa ochrona i monitoring. Części wspólne zostały wyłożone naturalnym wapieniem Grassi Pietre, w którym można dostrzec zatopione muszle i inne formy morskiego życia. Piękno łączy się z wygodą, do dyspozycji najemców pozostawiono recepcję i garaż podziemny.

Postaw na lokale użytkowe najwyższej jakości

Deweloper WPBM Mój Dom tworzy miejsca o najwyższych standardach wykończenia i doskonałej lokalizacji. Co więcej, uczciwość przedsiębiorstwa potwierdzają liczne nagrody takie jak tytuł Gazeli Biznesu, Dolnośląskiej Budowy Roku czy Przedsiębiorstwa Fair Play. Zależy Ci na bliskości punktów handlowo-usługowych i terenów zielonych? Wejdź na stronę Mój Dom i znajdź swój lokal w idealnym miejscu.

 

 

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego "MÓJ DOM" S.A.
Znajdziesz nas pod adresem: Arkady Wrocławskie, sekretariat: VIII piętro
53-333 Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4

lub na naszej stronie: MojDom.com.pl

 

Źródło: MojDom Deweloper Wrocław - Deweloper od 20 lat | Mojdom.com.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE