Reklama

Dlaczego warto wybierać maszyny vendingowe BHP?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Dlaczego warto wybierać maszyny vendingowe BHP? - Zdjęcie główne

Dlaczego warto wybierać maszyny vendingowe BHP?

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Maszyny vendingowe BHP to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań. Umożliwiają one dystrybucję środków ochrony indywidualnej w sposób zautomatyzowany, który pozwala na kontrolę ilości wydawanych produktów oraz minimalizowanie ewentualnych pomyłek.

Czym są maszyny vendingowe BHP?

Jak wspomniano powyżej, maszyny vendingowe BHP to innowacyjne urządzenia, które stanowią alternatywę dla typowych magazynów. Umożliwiają one racjonalne wydawanie środków ochrony osobistej, w tym między innymi kasków, masek czy rękawic.

Jakie korzyści płyną z zastosowania maszyn vendingowych BHP?

Wprowadzenie do użytku urządzeń takich jak maszyny vendingowe BHP niesie ze sobą wiele korzyści, wśród nich wymienić można choćby kontrolę nad zużyciem środków ochrony indywidualnej, bieżący monitoring posiadanych stanów magazynowych czy brak przestojów produkcyjnych, które mogłyby być spowodowane brakiem dostępności środków ochrony. Warto zatem podkreślić, że wprowadzenie tego typu urządzeń do danego podmiotu umożliwia automatyzację procesu wydawania SOI, uzyskanie pełniej kontroli nad ich dystrybucją oraz planowanie koniecznych zakupów z dużym wyprzedzeniem. Ponadto poprzez zastosowanie automatyki wyklucza się czynnik ludzki oraz ryzyko ewentualnych pomyłek. Cały proces planowania zakupów oraz wydawania SOI może być przeprowadzony szybko i wygodnie, a monitorowanie zużycia SOI przyczyna się do ich bardziej racjonalnego wykorzystania, a w konsekwencji do ograniczenia ponoszonych kosztów związanych z ich zakupem.

Jakie inne zalety posiadają maszyny vendingowe BHP?

Maszyny vendingowe BHP cechuje duża uniwersalność. Za pomocą jednego urządzenia możliwa jest bowiem dystrybucja produktów o bardzo zróżnicowanych gabarytach. Mogą to być na przykład artykuły BHP czy narzędzia ręczne. Nie ma więc zatem konieczności dostosowywania urządzenia do danego typu produktów lub zakupu kilku różnych urządzeń. Mimo dużej pojemności maszyny cechują kompaktowe wymiary. Dla przykładu maszyna o szerokości i głębokości około metra i wysokości prawie dwóch metrów mieści przeszło tysiąc komórek na SOI. Niewątpliwą zaletą maszyn vendingowych BHP jest również bardzo krótki czas konieczny do pobierania i wydawania pojedynczego produktu. Może on wynosić maksymalnie kilkanaście sekund. Wpływa to na bardzo efektywną pracę, która przekłada się na brak konieczności przestoju w produkcji danej linii towarów. Tego typu maszyny stanowiące swoiste magazyny posiadają jeszcze jedną zaletę, a mianowicie podczas pracy nie wymagają obsługi przez operatora. Mogą być zatem dostępne przez całą dobę i przez siedem dni w tygodniu.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE