Reklama

Domy pod Wrocławiem - odkryj domy, w których będziesz wypoczywać cały rok.

Opublikowano:
Autor:

Domy pod Wrocławiem - odkryj domy, w których będziesz wypoczywać cały rok. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle

Posiadanie własnego domu to spore korzyści, a jednocześnie też marzenie wielu osób. To marzenie w wielu przypadkach jest spełnione. Istotne jest jednak to, aby ów wymarzony dom faktycznie spełniał oczekiwania danej osoby. Nie zawsze tak właśnie jest w rzeczywistości. Przystań pod lasem z pewnością jest dla większości takim spełnieniem marzeń. To grupa budynków położona w Chrząstawie Wielkiej nieopodal Wrocławia i Jelcza- Laskowic. W przybliżeniu tę małą miejscowość od stolicy Dolnego Śląska dzieli tylko 20 km. Ponadto również jest ona bardzo dobrze z Wrocławiem skomunikowana drogowo i kolejowo, a więc tym samym o dojazd nikt nie powinien się martwić. Dlaczego warto szczególną uwagę przywiązać właśnie do tej inwestycji? Oto kilka powodów.

Świetna lokalizacja

Tak naprawdę to świetne lokalizacje posiadają bardzo różne domy. Wrocław ma to do siebie, że posiada bardzo rozwinięty rynek nieruchomości przeznaczonych do zamieszkania. Niemniej jednak tak atrakcyjnej lokalizacji jak ta nie posiada. Domy w Chrząstawie Wielkiej to kompleks budynków, spośród których każdy znajduje się na odrębnej działce. Położenie tej działki jest fantastyczne. Jest ona dosyć spora, gdyż obejmuje swoim zakresem teren około 750 metrów kwadratowych. To duża powierzchnia, aby ją odpowiednio zagospodarować i aby móc zachować pełną prywatność.

Skoro mowa jest o owej prywatności, to nie można również nie wskazać na taki element, jakim jest dostęp do swojej własnej prywatnej plaży z piaskiem nad wodą. Piękna perspektywa, która z pewnością przyciąga w to miejsce wiele osób. Poza otoczeniem wodnym, wokół kompleksu domów znajduje się ogromna połać lasów mieszanych wchodząca w skład obszaru chronionego o nazwie Natura 2000. Tym samym jest gwarancja ciszy, spokoju, możliwości pełnego odetchnięcia i pozbycia się stresu, zregenerowania fizycznego oraz psychicznego.

Ekologia i ergonomia

Powinno się tutaj dodać także pojęcie energooszczędności. Takie bowiem są te domy jednorodzinne. Wrocław ma tym samym wspaniałą enklawę w niedalekiej odległości, która emanuje ciszą, a poza tym również nowoczesnością. Sam dom został wybudowany z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych jak również i najnowocześniejszych materiałów budowlanych. Ściany z podwójnych płyt - osb i rigips dają bardzo wysoki stopień trwałości i stabilności. Poza tym istnieje tu szereg innych bardzo ważnych rozwiązań. Między innymi są to:

- system ogrzewania podłogowego,

- bezzłączkowy system instalacyjny,

- system pozyskiwania wody z deszczówki,

- system rekuperacyjny,

To nowoczesne rozwiązania, które de facto są widoczne na każdym kroku, a tym samym pozwalają sporo oszczędzić, są w zgodzie z naturą, a poza tym znacznie ułatwiają codzienne funkcjonowanie.

Klient ma możliwości

Każdy z domów został stworzony w bardzo podobny sposób. Jednakże urządzony może być w różnym stylu. De facto deweloper oferujący owe domy stawia przed klientem cztery różne pakiety wyposażenia. Mowa o pakiecie standardowym, pakiecie komfort, komfort plus oraz premium. Tym samym klient ma sporo różnych możliwości w aranżacji swojego domku. Te domy pod Wrocławiem to pełen komfort, to bardzo wysoki stopień funkcjonalności. To bardzo duże przestrzenie, co ma bezpośrednie przełożenie na dużą swobodę przebywania w nim jak również bardzo dużą swobodę w tworzeniu kształtu i charakteru poszczególnych pomieszczeń. Każdy dom pod Wrocławiem w miejscowości Chrząstwa Wielka to prawdziwe arcydzieło, to przestrzeń, w której po prostu się wypoczywa. Niemniej jednak Przystań pod Lasem to miejsce, w którym się wypoczywa.

Trzeba bezwzględnie podkreślić, że domy we Wrocławiu jak również i w okolicach tego miasta stanowią bardzo szeroką propozycję rynku nieruchomości. Samo miasto Wrocław jest ośrodkiem dynamicznego rozwoju, aczkolwiek również ośrodkiem rozrywki, kultury, miejscem dającym pracę i spełnienie bardzo wielu osobom. Tym samym mieszkanie w tym mieście, tudzież jego okolicach jest związane z bardzo wieloma wymiernymi korzyściami. Na szczególną uwagę zasługują jednakże opisane powyżej domy. Wrocław i okolica to miejsce bardzo inspirujące, aczkolwiek jeśli istnieje możliwość, aby tę inspirację mieć bezpośrednio za oknem, krok za domem, aby mieć dostęp do swojej prywatnej plaży, aby mieć dostęp do bardzo rozległych obszarów leśnych, to z tej możliwości naprawdę warto skorzystać. W sprzedaży jest jeszcze kilka domów, aczkolwiek w pewnym momencie oferta może być wykupiona, a tym samym warto się nieco pospieszyć i spełnić swe marzenia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE