Reklama

Domy Smolec – sprawdź nowe inwestycje deweloperskie, na które warto zwrócić uwagę w okolicy Wrocławia.

Opublikowano:
Autor:

Domy Smolec – sprawdź nowe inwestycje deweloperskie, na które warto zwrócić uwagę w okolicy Wrocławia. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle

Smolec to bardzo piękne, to bardzo wyjątkowe miejsce na mapie naszego kraju. Smolec to miejscowość położona w niewielkiej odległości od Wrocławia, miejscowość bardzo cicha, spokojna. Nie dziwi, więc fakt, że to właśnie ta miejscowość została obrana, jako miejsce realizacji szczególnej inwestycji, a mianowicie chodzi tutaj o inwestycję mieszkaniową o nazwie Przyjazny Smolec. Mowa jest o aż 120 mieszkaniach zlokalizowanych przy ulicy Topolowej. Owa lokalizacja bynajmniej nie jest przypadkowa, gdyż jest ona związana z bliskością rozległych terenów rekreacyjnych dających szerokie możliwości w zakresie odpoczynku biernego i czynnego, różnych form rekreacji.

Lokalizacja ma znaczenie

Każdy dom, każde mieszkanie może mieć bardzo wiele walorów, może być bardzo estetyczne, funkcjonalne, spełniać oczekiwania wielu osób. Jednakże, jeśli zabraknie takiego elementu, jakim jest dobra lokalizacja, to owe walory nie zdadzą się na nic. Walory użytkowe i lokalizacyjne to ogromne pozytywy, jakie posiadają owe domy. Smolec jest bardzo dobrze usytuowany. Do podstawowych jego cech należy zaliczyć takie elementy jak chociażby:

- około jednego kilometra do autostrady A4,

- bardzo niewielka odległość do Wrocławia,

- bliskość Wrocław Fashion Outlet,

- bliskość terenów rekreacyjnych dających bardzo szerokie możliwości.

Wiadomo, że duże miasto to znacznie większe szanse znalezienia odpowiedniego zatrudnienia, a takim miastem na pewno jest Wrocław. Mieszkania we Wrocławiu to spora propozycja, aczkolwiek nie dają one takiej ciszy i spokoju. Dlatego też Smolec jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących mimo wszystko korzystać z walorów dużego miasta, a jednocześnie też lubią otoczenie ciszy i dzikiej przyrody. Bardzo dobra lokalizacja owej inwestycji to jednocześnie też szeroki dostęp do sklepów zlokalizowanych na miejscu, do szkół, ośrodka zdrowia czy też podstawowych urzędów, w których można załatwić wiele spraw.

Szczegóły inwestycji

HLM Deweloper stawia na jakość, ale w tym przypadku nie brakuje również ilości. Istotnym elementem jest to, że inwestycja Przyjazny Smolec to aż 120 mieszkań, z których część posiada już swoich nowych właścicieli. Niemniej jednak do dyspozycji klientów pozostaje jeszcze wiele lokali mieszkaniowych. Lokale są bardzo zróżnicowane. Mieszkania położone na parterze posiadają własny ogródek, dzięki czemu można poczuć się niemalże jak we własnym domu. Mieszkania położone na pierwszym piętrze to nie tylko sama powierzchnia mieszkalna, ale ponadto istotnym elementem jest tutaj dostęp do własnego prywatnego balkonu. Pozostały jeszcze mieszkania położone na ostatniej kondygnacji. Odnosząc się do tych lokali, należy wskazać na taki element jakim jest ich dwukondygnacyjność. Mieszkania te wprawdzie nie posiadają własnego balkonu, ale w zamian za to można tutaj wskazywać na bardzo dużą powierzchnię, jaką one posiadają. To jednak nie wszystko, co proponuje ów deweloper. Smolec jest idealnym miejscem na zamieszkanie, a HLM Deweloper daje tutaj jeszcze coś dodatkowego. Warto także dodać, że powierzchnia poszczególnych mieszkań oscyluje między 35, a 96 metrami kwadratowymi.

Dogodność rozwiązań

Lokale mieszkaniowe, o których w tym miejscu jest mowa to nie tylko zróżnicowana powierzchnia. Są to mieszkania w pełni funkcjonalne, mieszkania ergonomiczne, estetyczne jak również i bardzo trwałe. Ich zakup wiąże się wprawdzie z pewnymi kosztami, aczkolwiek cenę należy uznać za jak najbardziej atrakcyjną. Poza tym należy także wskazać na to, że deweloper służy dodatkową pomocą w postaci doradcy kredytowego jak również w postaci architekta. Dzięki owej pomocy uzyskanie wymaganej wysokości kredytu hipotecznego jest znacznie prostsze. Poza tym również dzięki architektowi można szybciej, solidniej i w pełnej zgodzie z obowiązującymi normami rozplanować poszczególne pomieszczenia w danym mieszkaniu. Można to zrobić nie tylko w zgodzie z przepisami, ale równocześnie też z gustem i bardzo estetycznie.

Bez wątpienia to jedna z najważniejszych decyzji, jaką jest zakup nowego mieszkania. Wrocław daje bardzo wiele szans, daje bardzo wiele różnych możliwości, jest wyzwaniem, aczkolwiek w dobie współczesnej bardzo wiele osób ucieka od dużego miasta, a podwrocławski Smolec na pewno jest w stanie spełnić oczekiwania wielu ludzi. Bliskość Wrocławia, bliskość parku rekreacyjnego, cisza, dostęp do podstawowych usług, a nadto wygodne, przestronne i estetyczne mieszkania. Tym samym pozostaje tylko zadać pytanie odnoszące się do tego czy potrzeba czegoś więcej?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE